www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / "Rybitwa" w Dźwirzynie - Sierpień 2010 (4439 - wyświetleń)
Autor kuracjusz Dodany 2010-08-13 19:13
Wszystkich odwiedzających dom wypoczynkowy "Rybitwa" w Dźwirzynie
pragniemy ostrzec o możliwym ataku chamstwa, prostactwa i prymitywnej pazerności,
który skutecznie potrafi zohydzić cały oczekiwany i ciężko zapracowany odpoczynek.

Turnus rehabilitacyjny rozpoczynał się kolacją. Przybyliśmy z żoną na miejsce
około godz. 10 rano, ponieważ nie było innych możliwości komunikacyjnych.
Przyjęto nas miło (recepcja) i zmęczonym pozwolono zostawić bagaże we
wskazanym pomieszczeniu. Umówiliśmy się, że jeśli pojawi się szansa wcześniejszego
objęcia pokoju to Pani z recepcji zadzwoni do nas. Udaliśmy się do Dźwiżyna na
posiłek i po półtorej godziny otrzymaliśmy telefon, że już możemy się zakwaterować.
W chwili gdy wchodziliśmy do pokoju, w którym pozostawiliśmy bagaże za nami wpadło
do wnętrza "wrzeszczące straszydło" wykrzykując, że natychmiast mamy zabierać stąd
te bagaże i wynosić się z pokoju, bo "straszydło" musi tu posprzątać, zawiesić firanki, itp.
Na moją prośbę, żeby nie krzyczało bo mam chore uszy wydarło się, że jest tu szefową
i bez dyskusji mamy się wynosić. Zaparło nam dech, bo czegoś tak psychopatycznego
nie doznaliśmy w życiu. Żądanie książki życzeń i zażaleń skończyło się stwierdzeniem,
że takiej nie posiadają. "Straszydło" do ostatniego dnia pobytu nie okazało skruchy, a słoma wyzierała
z każdej jej wypowiedzi, której mieliśmy nieprzyjemność wysłuchiwać. Żeby uzmysłowić Państwu
cynizm, prostactwo i bezczelność tych tekstów przytoczę kilka:
- "... oj bardzo Panią skrzywdziłam ..." - wygłaszane z obrzydliwie cynicznym uśmiechem,
- na zwrot grzecznościowy "... będę wdzieczna ..." padła chamska riposta " ... mi Pani wdzięczność
  jest niepotrzebna ..."
- i wiele innych w tym stylu.
Mamy swoją diagnozę tego ryczącego ataku chamstwa: nuworyszowska pazerność i prymitywizm
nie pozwalający pohamować frustracji, agresji i niemaskowanego prostactwa.

Musimy tu wspomnieć o tym, że pozostały personel zachowywał się bez zarzutu, a na szczególne
wyróżnienie zasłużył się niezwykle oddany swojej pracy i wykonującej ją z wielką maestrią
Pan Fizjoterapeuta i Masażysta zatrudniony w Rybitwie". Pozdrawiamy go tu serdecznie.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / "Rybitwa" w Dźwirzynie - Sierpień 2010 (4439 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill