www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Niepełnosprawni prawo jazdy-dotacja unia europejska ! Sonda (5750 - wyświetleń)
- Autor OSK ELITE Dodany 2010-08-13 23:48
Witam,

PILNE !!!

Prowadzimy znany i ceniony ośrodek szkolenia kierowców ELITE www.osk-elite.pl polecany przez niniejszy portal, z którym współpracujemy.

Z myślą o osobach niepełnosprawnych i w związku brakiem pomocy z instytucji do tego stworzonych oraz wyrównaniu szans chcemy wprowadzić projekt polegający na sfinansowaniu/dofinansowaniu kursu prawa jazdy kat.B + koszt egzaminu państwowego dla osób niepełnosprawnych.

Czy są osoby zainteresowane z województwa pomorskiego ?

Czym Państwo motywują chęć skorzystania ze szkolenia :

- potrzebą zdobycia odpowiedniej pracy
- dojazdu do pracy
- otwarcia własnej działalności gospodarczej
- żadna z instytucji powołanych do pomocy osobom niepełnosprawnym nie oferuje im szkolenia w zakresie prawa jazdy

Proszę o wpisy z argumentacją w celu przedwstępnej weryfikacji sensu takiego szkolenia. Ilość miejsc ograniczona !

Z wyrazami szacunku,

Artur Olszewski

Kierownik OSK ELITE

tel. 516 01 00 01

Kierownik OSK ELITE

tel. 516 01 00 01
Nadrzędny - Autor Kaśka Gdańsk Dodany 2010-08-14 12:59
witam forumowiczów !

to wspaniały pomysł jestem jak najbardziej za i chętnie skorzystam :-)

w moim przypadku najbardziej pasują stwierdzenia :

- żadna z instytucji powołanych do pomocy osobom niepełnosprawnym nie oferuje im szkolenia w zakresie prawa jazdy
- potrzebą zdobycia odpowiedniej pracy

prosze dać znać gdy projekt ruszy ! trzymam kciuki z niecierplowością !

Kaśka
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-08-14 14:05
Ja też jestem za ale niestety z Centrum ,zdobycie pracy i dojazd do niej
Nadrzędny - Autor OSK ELITE Dodany 2010-08-14 14:26
Nie ma znaczenia czy ktoś jest ze wsi czy z miasta - jedyne kryterium zameldowanie na terenie województwa pomorskiego.

Więc proszę się nie zniechęcać.

Wstępne zapisy z podaniem imienia nazwiska i adresu prosze na email : osk-elite@osk-elite.pl jeśli projekt ruszy będę się z Państwem kontaktował.

Plan jest taki aby kurs był bezpłatny (normalnie 1800 zł) + koszt udostępnienia auta na egzamin bezpłatny (normalnie 200 zł) + koszt egzaminu bezpłatny (normalnie 134 zł) + koszt wydania prawa jazdy bezpłatny (normalnie 84 zł) + koszt badań lekarskich i zdjęć równiez bezpłatny ( normalnie 100 zł) - reasumując oszczędność 2300-2400 zł !!!

Ilość miejsc ograniczona !!!

Artur Olszewski

Kierownik OSK ELITE
www.osk-elite.pl
Nadrzędny Autor Edward_Gdansk Dodany 2010-08-15 15:24
Nareszcie ktoś pomyślał o nas !

Jestem jak najbardziej chętny - proszę dać znać gdy projekt wystartuje.

Pozdrawiam serdecznie.
Nadrzędny - Autor Wit Dodany 2010-08-14 16:48
Dzień dobry,
jestem młodym (20 lat) mieszkańcem Gdańska i zaciekawieniem przeczytałem informację o możliwości zorganizowania kursu na prawo jazdy dla osób niepełnosprawnych. Chętnie skorzystam jeśli taka możliwość stanie się realna. Posiadanie prawa jazdy i samochodu dla ludzi takich jak my pozwala przełamać wiele barier na jakie natrafiamy w naszym życiu a przede wszystkim daje możliwość znalezienia pracy zarobkowej i niezależności.
Wit
Nadrzędny - Autor martawojtowicz Dodany 2010-08-14 16:58
Witam,

bardzo cenna inicjatywa, gratulacje ! Oby więcej takich..

A może ktoś słyszał o podobnej akcji w woj. lubelskim, najlepiej w okolicach Hrubieszowa. Moja znajoma jest samotna mamą niepełnosprawnego chłopca, mieszka na wsi i ma wielkie trudności komunikacyjne, koniecznie potrzebuje prawa jazdy. Problem najważniejszy dla niej - z powodu ogromnych wydatków m.in na leczenie, nie stać jej na opłacenie kursu.
Będę wdzięczna za informacje.

Pozdrawiam wszystkich

Marta 
Nadrzędny Autor Johny Dodany 2010-08-15 20:15
W końcu !

Bardzo fajny pomysł chętnie skorzystam nie będę musiał katowac rodziny prosbami o podwózkę a i może jakąś lepsza pracę znajdę.

Janusz
Nadrzędny Autor ania24 Dodany 2010-11-23 13:30
zgadzam się z tym że prawo jazdy jest nam potrzebne żeby sie usamodzielnić tylko czy ta dotacja jest jeszcze aktualna?
Nadrzędny - Autor barnaba24 Dodany 2010-11-23 18:44
A z czego kupicie i utrzymacie samochód? Jakiś forumowicz jest po prestożowej Akademii i nie może znaleźć pracy. Ciekawe skąd miałby pieniądze na auto i jego utrzymanie.
Nadrzędny Autor dominik83 Dodany 2010-11-24 09:48
Dla tych wszystkich pesymistów i podchodzących negatywnie do tej sprawy, jestem jak najbardziej przychylny temu pomyslowi gdyż sam jestem z umiarkowanym stopniem i mam prawko od 10 lat pracuje i otrzymałem dofinansowanie z PFRON na zakup samochodu. cCo prawda musialem mieć wklad własny ale dałem rade. Teraz jeżdzę do pracy samochodem i wychodzi to taniej niż autobusem, a co najważniejsze nie musze pokonywać dużej odległości na przystanek więc nie dolujcie więcej wszystkich ludzi którzy mają problemy.Dojcie im szanse i trzymajcie za wszystkich kciuki ażeby im się udało.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Niepełnosprawni prawo jazdy-dotacja unia europejska ! Sonda (5750 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill