www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Jednorazowe odszkodowanie-kapitalizacja renty (1888 - wyświetleń)
Autor dawid Dodany 2006-12-19 20:00
czy kapitalizacja renty obejmuje wyłącznie naukę nowego zawodu szkoleń itp.
W wyniku wypadku komunikacyjnego zostałem inwalidą stopnia lekkiego,na cztery lata nie mogę wykonywać swojego zawodu malarz-tapeciarz(lekarz nie chce mi podpisać badań wysokościowych a w tym zawodzie są one niezbędne )
Obecnie pracuje w zakładzie pracy chronionej.Wraz z ojcem posiadam  własny      lokal handlowo-usługowy ,zezwolenie na działalność,chciał bym otworzyć sklep z artykułami malarskimi.  pytania:czy kapitalizacja renty przewiduje również taką formę odszkodowania na zakup wyposażenia ,pojazdu dostawczego lub innych przedmiotów niezbędnych do sklepu.czy taka suma jest wypłacana w ratach czy jednorazowa.
czy mam obowiązek rozliczania się z TU.wcześniej dostałem zadośćuczynienie a co do kapitalizacji renty TU Odpowiedziało cytuje:Pan nie wykazał ażeby podjął pan jakiekolwiek starania w tym kierunku(rozpoczęcie nauki w szkole uczęszczanie na kursy etc. ) nie mogę  nic zrobić nie mając kasy , czy skierować sprawę do sądu 
Jak do takich spraw podchodzą sądy
                                                                z poważaniem Dawid
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Jednorazowe odszkodowanie-kapitalizacja renty (1888 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill