www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Choroba Stilla a orzeczenie o niepełnosprawności (2512 - wyświetleń)
- Autor Vler85 Dodany 2010-08-24 08:58
Witam.
3 lata temu została zdiagnozowana u mnie choroba Stilla - biorę metypred i metotrexat. Choroba bądź leki wywołały wiele skutków ubocznych w tym rozstępy,zwiększona waga, podwójny podbródek itd.
W dalszym ciągu mam czerwone plamy w godzinach wieczornych.
I częsty ból stawów - są dni że bez leków przeciwbólowych nie mogę funkcjonować a są takie że czuje się bardzo dobrze.

Czy wobec tego wszystkiego jest sens ubiegać się o orzeczenie o niepełnosprawności? Czy w ogóle mi przysługuje?
Nadrzędny Autor GOCHA1980 Dodany 2010-08-24 10:40
czy Ci przysluguje stopien niepelnosprawnosci dowiesz sie jak zlozysz wniosek za to sie nie placi wiec mozna probowac
Nadrzędny Autor krak Dodany 2010-08-25 09:17
Orzeczenie o niepełnosprawności zależy nie od choroby ale od stanu sprawności w przebiegu choroby. A to ocenić i orzec może tylko lekarz/komisja orzecznicza. Więc wniosek można złożyć a "komisja" oceni. 
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Choroba Stilla a orzeczenie o niepełnosprawności (2512 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill