www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / refundacja a dzialalnosc gospodarcza (1729 - wyświetleń)
- Autor celineczka47 Dodany 2010-09-02 12:13
Witam .Moze ktos mi pomoze,bo czytajac w necie mam rozne odpowiedzi na to  .Prowadze dzialalnosc gospodarcza,w pazdzierniku konczy mi sie ,,Maly zus " Jesli wyrejstruje swoja dzialalnosc ,(bo narazie nie mam zadnej grupy )zrobie grupe niepelnosprawnosci i ponownie rozpoczne dzialalnosc bede miala wieksze refundacje ,czy zrobic grupe i nie przerywac dzialalnosci ?.Czy to  jest jakas roznica ? Bardzo prosze o odp .
Nadrzędny - Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2010-09-02 13:36
Szanowna Pani
Jeśli Będzie Pani prowadziła działalnośc gospodarczą jako osoba niepełnosprawna, będzie mogła się Pani ubiegać o refundację części składek ZUS w wysokości 481 zł (przy terminowym opłaceniu standardowej składki). W tym momencie nie ma potrzeby przerywania prowadzenia działalności. Refundację będzie można uzyskac po zarejestrowaniu w Systemie Obsługi Dofinansowań złożeniu wniosków i terminowym opłaceniu pełnej składki
z poważaniem
Nadrzędny Autor celineczka47 Dodany 2010-09-08 20:20
Dziekuje za odpowiedz .Pozdrawiam
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / refundacja a dzialalnosc gospodarcza (1729 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill