www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / ankieta dla rodziców dzieci z mózgowym porażeniem (2035 - wyświetleń)
Autor Mgiełka Dodany 2010-09-19 20:32
Witam
Jestem studentką V roku Fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. W tym roku akademickim zaczynam pisanie pracy magisterskiej i przeprowadzam badania nad jakością życia rodziców dzieci z mózgowym porażeniem.

W związku z tym zwracam się do Was, Drodzy Rodzice, z gorącą prośbą, byście decydując się wypełnić ankietę pomogli mi w zbieraniu danych do mojej pracy. Wszystkich zainteresowanych i chętnych pomóc, proszę o kontakt pod adresem maila m.grochocka@wp.pl, a wówczas w wiadomości zwrotnej prześlę ankietę. Ankieta jest oczywiście anonimowa, a zebrane za jej pomocą informacje posłużą mi wyłącznie w celach naukowych.

Doskonale zdaję sobie sprawę, że często są Państwo proszeni o wypełnienie ankiet o różnej lub nawet tej samej (powtarzającej się) tematyce, dlatego tym bardziej dziękuję za pomoc i za udział w badaniach oraz pozdrawiam Państwa bardzo serdecznie.

Marta
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / ankieta dla rodziców dzieci z mózgowym porażeniem (2035 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill