www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / pomoc w pracy magisterskiej (4884 - wyświetleń)
- Autor kwasna_rybka Dodany 2010-09-20 21:04
cześć!

    Jestem studentką 5 roku Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Jestem w trakcie pisania pracy magisterskiwej na temat "Przystosowanie Poznańskich hoteli do obsługi gości niepełnosprawnych"
W mojej pracy muszę umieścić doświadczenia osób niepełnosprawnych z pobytów w hotelach (niekonicznie poznańskich), schroniskach, motelach.
   W tym celu przygotowalam naprawdę niezbyt długie ankiety.Niestety ośrodki współpracujące z osobami poruszającymi się na wózkach, osobami niedowidzącymi, niewidomymi, niedosłyszącymi  z którymi kontaktowałam się do tej pory odesłały mnie z kwitkiem.
    Jeśli ktoś mógłby mi pomóc wypełniając ankiete przez internet (przeslalabym je na e-mail) proszę napiszcie.
    Jestem w naprawdę wielkiej kropce. Bez tych ankiet moja praca nie bedzie miała sensu i będe musiała zmienić temat i bronić się dopiero za rok.
     Uważam że temat jest ważny ponieważ pomimo przepisów potrzeby osób niepełnosprawnych są często spychane na dalszy plan.

Bardzo proszę o pomoc.....

Pozdrawiam
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2010-09-20 21:08
Napisz na PW to podam Ci mail,na forum ogólnodostępnym takich danych nie podajemy
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2010-09-20 22:37
Jak wyżej
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-09-21 13:28
Jak wyżej
Nadrzędny Autor Maria Brylka Dodany 2010-09-21 18:28
Jak wyzej
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / pomoc w pracy magisterskiej (4884 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill