www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / CO Z TYM ZASIŁKIEM???????????? (3345 - wyświetleń)
- Autor KUBA Dodany 2010-09-21 06:53
CO Z TYM ZASIŁKIEM WYPŁACANYM PRZEZ GOPSY?
KIEDY NASTĄPI JAKAŚ PODWYŻKA?
DLACZEGO NASZE PAŃSTWO DZIELI I TAK JUŻ SKRZYWDZONYCH LUDZI NA
LEPSZYCH NIESPRAWNYCH (TYCH KTÓRZY OTRZYMUJĄ ZASIŁKI Z ZUS) I GORSZYCH
(TYCH MJĄCYCH NIŻSZE ZASIŁKI Z GOPSÓW)?
KIEDY TO SIĘ SKOŃCZY?
KIEDY BĘDZIE CHOĆ TROCHĘ NORMALNIEJ?
KIEDY BĘDZIE TROCHĘ ŁATWIEJ NAM ŻYĆ????????????
Nadrzędny - Autor okularnica Dodany 2010-09-22 08:40
Z GOPS płacone mają ci, którzy, z tego ci się nie mylę, nie mieli wypracowanych lat pracy lub w ogóle w życiu nie pracowali, bo takowi też są.
Dlaczego więc mieliby otrzymywać tyle samo co ci z ZUS, tyle co - osoba mająca przepracowane lata?
Nadrzędny - Autor KUBA Dodany 2010-09-22 08:54
CHOĆBY DLATEGO ŻE NIESPRAWNI OD URODZENIA MAJĄ PODOBNE POTRZEBY (LEKI ŚRODKI HIGIENY REHABILITACJA ITP.) JAK CI KTÓRZY STALI SIĘ NIESPRAWNI PÓŹNIEJ.POZA TYM GDZIE MY NIESPRAWNI OD URODZENIA MAMY WYPRACOWAĆ SOBIE WIĘKSZE ZASIŁKI CZY RENTY SKORO NASZE PAŃSTWO WYRZUCA NAS POZA MARGINES SPOŁECZNY I NIGDZIE NIE MOŻEMY ZNALEŻĆ PRACY MIMO ŻE CZĘSTO NIE JESTEŚMY GORZEJ WYKSZTAŁCENI OD LUDZI ZDROWYCH???
NIE TWIERDZĘ ŻE MUSIMY MIEĆ RÓWNE ZASIŁKI Z TYMI KTÓRZY JUŻ PRACOWALI ALE ZASIŁKI GODNE LUDZI A NIE 153ZŁ!
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2010-09-22 16:01
Nie rozumiem pewnych sformułowań,ewentualnie proszę o informację.Mnie wiadomo,że On otrzymują zasiłki w wysokości 153 zł.i to z MOPS.O jakich zasiłkach mowa,które otrzymuje się z ZUS?
Nadrzędny - Autor GOCHA1980 Dodany 2010-09-23 07:35
dodatek pielegnacyjny
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2010-09-23 09:17
Ja mam 153zł ,z MOPS
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / CO Z TYM ZASIŁKIEM???????????? (3345 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill