www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / łódzkie wojewodztwo (2702 - wyświetleń)
- Autor karol123 Dodany 2010-09-24 11:33
Dzień Dobry
Po uszkodzeniu stopy w szpitalu mam niesprawną prawą nogę - wyrażne ograniczenie chodzenia [ orzeczenie umiarkowana niesprawność ]
Zusu odmawia renty - bo dla nich moge pracować - więc od paru miesięcy jadłem korę z drzew i trawę :-).  Ponieważ jestem b.dobrym menadżerem handlowcem na moje CV doszło do kilkunastu spotkań z pracodawcami. Niestety wyrażnie ograniczenie mojego chodzenia od razu powodowało skracanie spotkań [ panu już dziękujemy ]. Na szczęscie udało się nawiązać współpracę z ogólnopolską siecią kancelarii prawnych. 
Aktulnie poszukują menadżerów zespołów do miast: Łódź, Pabianice,Zgierz,Łęczyca,Kutno,Turek, Skierniewice,PIotrków Tr., Bełchatów, Łask, ZD.Wola, Sieradz, Tomaszów, Wieluń - właśnie rencistów z 3 lub 2 grupą. Wymagania: internet, samochód, tel.stacjonarny, umiejętnosć wypełniania druków, pisania prostych pism, podstawy Word, Exel, pożądany dostęp do drukarki, faxu lub skanera. Oczywiśćie poszukiwane są osoby komunikatywne, z usmiechem - współpracje się z pracującymi podległymi konsultantkami oraz z klientami. Zarobki są bardzo wysokie i stałe. Umowa-zlecenie.
Jeśli ktoś się widzi w takiej pracy to proszę o list, przekażę mojemu szefowi - oni prześlą szczegóły.
pozdrawiam
Karol - gabinet.ap@gmail.com
Nadrzędny - Autor ulena Dodany 2010-09-24 20:58
Witam wszystkich, jestem tu nowa.Cudowna wiadomość,taka praca to naprawdę cud w dzisiejszych czasach, a tak naprawdę to może kolega się pochwali na czym polega i o co tu chodzi? Po co komu na umowę zlecenie ludzie z niepełnosprawnością (przecież żadnych ulg nie dostaną).A poza tym jak szef szuka to może mógłby się ogłosić oficjalnie, a nie na zasadzie jedna Pani drugiej pani.Myśę, że to jedna wielka ściema.Oby nie, pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor barnaba24 Dodany 2010-09-25 14:53
Na osoby z niepełnosprawnością nie ma dofinansowania - przecież taka to może być np. taka z krzywym uchem czy krzywym palcem.

Dofinansowanie jest za to na osoby niepełnosprawne, a raczej na te, które mają orzeczenie.

Jakby ktoś nie wiedział, to powyższa propozycja Karola123 to tzw. buzz marketing.
Nadrzędny - Autor ulena Dodany 2010-09-26 16:24
No niestety, ja nie wiedziałam.Miłe powitanie, dzięki. A tak wogóle, to wolę się nazywać osobą z niepełnosprawnością [orzeczenie posiadam] niż osobą niepełnosprawną.Taki niuansik.
Nadrzędny Autor barnaba24 Dodany 2010-09-26 16:36
Skoro wolisz być osobą z niepełnosprawnością to przecież twój wybór. Jeden woli tak inny inaczej.

Ja przez osoby niepełnosprawne rozumiem te, które przez swój niezawiniony stan zdrowia są całkowicie zależne od innych.

Natomiast przez osoby z niepełnosprawnością wszystkie inne.

Logika prosta, ale oddająca rzeczywistość.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / łódzkie wojewodztwo (2702 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill