www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / NIC Z TEGO (1458 - wyświetleń)
Autor 123456 Dodany 2010-09-29 15:39
BARDZO MI PZYKRO JEDNAK NIKT  zwas niemógł nawet odpowiedziec na moją zagadke podpowiem iż odpowić kryła się w pytaniu najwidoczniej jesteście albo bardzo dobrze zdrowi lub częsc z was symuluje choroby i tu ukryliscie sie aby ktos się nad wami litował jak wieci jestem obierzy swiatem i niemam zbytnio czasu na takie cos jak komputer są innesprawy o iele ciekawsze kiedy naprawde bardzo cierpiałem prubowałem zaradzić temu niestety wspólcsena medycyna nie posida jeszce takich środków a jeśli już to na jedno pomagają na inne szkodzą a ja znalazłem sposób na ból i tak jak kiedyś przezszedłem 0,5m na godzine tak tak to nie śmiech to dzisiaj robie 5km na drugi rok jeśli pujdzie dobrze będe mógł biegać a było tak kiedy po operacji powiedzieli mi że czeka mnie wózek wogule się tym nie przejmowałem siedziałem godzinami przy internecie i szukałem jakiś morzliwych wyjść jednak nic nie pomagało az pewnego pięknego popołudnia przyszedł e-majl z zaproszeniem do najpierw biblioteki e-buck ptem do wydawnictwa potem do ........ nie powiem gdzie w karzdym razie ostatnio cos głośno słychac o sektach tvp1 zaczęło nagłasniac sprawe j.g czy to jest prawdą niemam pojęcia dużo też czytałem i oglądałem filmów i był taki człowiek tylko ze on miał moc a inni pużniej chcieli na tym zarobić i to jest cała sekta mnie to wogule nie interesuje ja mam coś o wiele lepszego niestety nikt nie odgadł zagadki wiec jest mi przykro wielu z was mnie wyśmiewało i lżyło z moich postów to wasza sprawa zajmujcie się dalej pogodą i wierszykami i innymi głupimi spawam i jeśli ktoś przypadkowo trfi tu tak jak ja terz nasiadajcie na niego i go wyśmiewajcie i jeszcze jedno nie bawie się w jakieś sprawy związane z odpłatnościami nie jestem i ngdy nie byłem oszustem poczekam na kogos komu naprawde przydadza się moje rady
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / NIC Z TEGO (1458 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill