www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / nieslyszacy - wideotelefon (4740 - wyświetleń)
- Autor SoniaMW Dodany 2010-11-03 09:54
Witam, pracuje w firmie, ktora ma w swojej ofercie cyfrowy wideotelefon. Wydaje mi sie, ze jest to wspaniale narzedzie do komunikacji dla osob,ktore posluguja sie jezykiem migowym. Jezeli ktos jest zainteresowany szczegolami, chetnie odpowiem na pytania. Pozdrawiam serdecznie. Sonia
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-11-03 17:00
Ja jestem zainteresowana tym telefonem. A oto moje pytania:

1) Cena
2) Wygląd - tu chętnie bym zobaczyła stronkę by móc go obejrzeć ze wszystkich stron
3) Klawiatura i cyfry
4) Przewodowy czy bezprzewodowy
5) Sprzedaż i gwarancja

To narazie tyle.
Nadrzędny - Autor SoniaMW Dodany 2010-11-03 23:25
Witam,
posylam strone, gdzie jest mozliwosc zapoznac sie z oferta naszej firmy, min. wideotelefonu: http://www.myacn.eu/eu/pl_pl/
Mam nadzieje, ze telefon spełni Pani oczekiwania. Sama go uzywam i jestem bardzo zadowolona. W przyszlym roku ma byc wprowadzona wersja bezprzewodowa telefonu (WiFi). 
Jesli by sie Pani zdecydowała na oferte prosze o kontakt ze mna pod moim adresem e-mail.

Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor barnaba24 Dodany 2010-11-04 21:14
Przecież ten telefon jest w cenie przeciętnego komputera do zadań domowych. Ewentualnie można dołożyć 300 zł.
Wtedy można korzystać ze Skype i tak dalej.

Ktoś musiałby dobrze się w głowę uderzyć, aby kupić telefon z ekranem w tej cenie i z takim abonamentem.
Nadrzędny Autor SoniaMW Dodany 2010-11-05 08:12
Witam,

w wypadku tego telefonu cena swiadczy o jakosci dzwieku i obrazu oraz dalszych mozliwosci jego zastosowania. Masz racje, Skypem  mozna sie komunikowac, tez czasami uzywam, ale zdecydowanie preferuje wideotelefon.

Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-11-04 17:06 Zmieniony 2010-11-04 17:15
Dziękuję za miłą i szybką odpowiedź.

Jednak nie tego się spodziewałam, a cena jest zbyt szokująca. Równowartość TV 21 calowego. Aby widzieć osobę dana osoba również musi mieć taki telefon. Poza tym nie w tym rzecz by coś widzieć. Chodziło mi o okno ze słowami przetworzonymi w napis. Starszych osób nie nauczysz czytania z ust. Stronka nie gniewaj się ale jest kiepska informacją. Powinna od początku reklamować dany telefon.
Nadrzędny Autor SoniaMW Dodany 2010-11-05 08:07
Witaj,

Szkoda, ze to nie jest to, o co Ci chodzilo. Rozumiem Twoje argumenty.
Odnosnie strony - prezentuje ona cala oferte firmy. Prawda, moglam Ci poslac link na czesc ktora dotyczaca tylko wideotelefonu, informacja byla by bardziej czytelna. 
Serdecznie pozdrawiam i zycze powodzenia.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2010-11-05 19:20
I tak dziękuję za tę stronkę :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / nieslyszacy - wideotelefon (4740 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill