www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Podziękowanie! (4352 - wyświetleń)
- Autor Elżbieta pawlak Dodany 2010-11-10 21:10
Zaczełam nowy wątek dlatego , że pewnego dnia przypadkowo znalazłam sie na tym forum,porozmawialam tu z wieloma wspaniałymi ludzmi którzy podniesli mnie na duchu.opisałam moją sytuacje rodzinną i usłyszałam wiele porad za które serdecznie dziękuje. Ale specjalne PODZIĘKOWANIE chciałabym złożyc pewnej Pani Mari Brylki,która ,mimo swoich problemów zaoferowała mi pomoc,dotrzymała słowa i pomogła. PANI MARIO! Z calego serca Pani dziękuje.Musi byc Pani wspaniałym  , dobrym człowiekiem.Życze Pani wszystkiego co najlepsze i w głębi serca wierze że spełnią sie wszystkie Pani marzenia! 
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2011-01-04 17:25
tu wszyscy są dobrzy i kazdy morze ci dobrze doradzić gdyż karzdy nosi bzemie swojego kalectwa ja mam kłopoty z pisownią i co niektórzy mnie za to niecierpią to tu a gdybys wiedziała w urzedach jak mi karzą poprawiac pisownie to jeden wyraz poprawiam przez długą chwile i w koncu paniusia nie wytrzymuje i bierze sama poprawia na koniec dziękuje i życze jej miłego dnia a potem jak codzien widzi mnie jak wysyłam sms mało ja sz nie trafi i tak walcze z tymi gryzipiórkami ja mam czas oni nie i tak to sie kręci życze powodzenia i dobrej wróżby na drugi i więcej lat
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2011-01-04 18:13
Jednak nie wszyscy są źli. Trzymajcie się i życzę wam aby ludzie zawsze życzliwie sobie rękę podawali.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Podziękowanie! (4352 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill