www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Kręgosłup (2523 - wyświetleń)
- Autor kolorowy1971 Dodany 2007-01-06 12:34
Miałam wypadek samochodowy 15 lat temu. 10 lat chodziłam z bólem kręgosłupa teraz robi się spastyka kończyn dolnych i przejde tylko 3m z pomocą.Uszkodzenie kręgosłupa  ( TH4 ) przemieszczenie rdzenia i pajęczynówki . Nikt z lekarzy nic nie powiedział dotychczas co mam robić z tym . Jedni radzą operację drudzy tylko ćwiczenia . Czy ktoś miał podobny przypadek albo lekarza na tyle doswiadczonego by mógł coś doradzić. Z góry serdecznie dziękuje.
kolorowy1971@op.pl
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2007-01-22 21:17
Witam.
Ja rowniez mam klopoty z kregoslupem i rowniez wykryto u mnie objawy spastyki konczyn dolnych. Staram sie jeszcze walczyc o kazdy krok, lecz coraz to mniejsze sa mozliwosci z tego powodu. Co do leczenia, mysle, ze nie jest to latwe. Ja prubowalemn szukac rat u specjalistow neurochirurgow, neurologow. I powiem w ten sposob. W sprawach spastycznych, jest bardzo wazna rechabilitacja, lecz ta dobra rechabilitacja. Ja jezdzilem do SULENCINA. Tam trzeba sie zakwalifikowac. Nie wszyscy moga sie tam dostac. Ale polecam. Opieka specjalistow i obsluga rehabilitantow-wspaniala.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Kręgosłup (2523 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill