www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Dzień z życia Polaka (13600 - wyświetleń)
- Autor emesz Dodany 2010-11-22 11:25
Wstaje rano, włącza swoje japońskie radyjko, zakłada amerykańskie spodnie, wietnamski podkoszulek i chińskie tenisówki, po czym z japońskiej lodówki wyciąga niemieckie piwo. Siada przed koreańskim komputerem i w amerykańskim banku zleca internetowe zakupy w Anglii, po czym wsiada do czeskiego samochodu i jedzie do francuskiego lub niemieckiego hipermarketu na zakupy. Po uzupełnieniu jedzenia o izraelskie owoce, belgijski ser i greckie wino. Wraca do domu, siadam na włoskiej kanapie i serfuje po necie który dostarcza mu francuska firma. Przegląda nasze strony nk sprzedana (na pewno nie polakowi) o pojawił się nowy sklep w pełni polski www.intercena.pl wejdę do niego może coś kupie.... może niemiecki odkurzacz ;D
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2010-11-22 14:27
A wiesz, że nie wolno jeździć autem po spożyciu piwa, a to Polacy nagminnie robią a potem się sami sobie dziwią, że w Polsce jest tyle wypadków... A z tych wypadków są sami niepełnosprawni z własnej głupoty, jak i z głupoty kierujących na podwójnym gazie... Tak, Polak głupi jak i przed tak i po szkodzie...
Nadrzędny - Autor Willi Dodany 2010-11-23 22:11 Zmieniony 2010-11-23 22:15
emesz.
Ooo, to teraz mamy tego, co jeździ z samego rana na podwójnym gazie, ale wpadłeś. hihihihi
Oj, nie ładnie, pić niemieckie piwo a potem wsiadać do czeskiego auta i prowadzić po pijaku.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-11-24 09:38
JAKO ZYWO OBAJ NIE MACIE POCZUCIA HUMORU,CZY NIE WIDZICIE(ROZUMIECIE),ZE EMESZ ZARTUJE???
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2010-11-24 17:30
Staruszek/szko
A ty też lubisz gnać na podwójnym gazie??? Przyznaj się...
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2010-11-24 20:13
NORBUS,PISZESZ,ZEBY PISAC?
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2010-12-07 10:23
masz racje nie słuchaj tych niby chorych jestem już troche na tym forum i wierz mi obiechałem pół świata i nigdzie takich tempych ludzi oczywiście co niektórych nie spodkałem i chociz to on nie przejmój się zbytnio nimi bo igdy nic nie wiadomo kto tak naprawde ptrzebuje pomocy na ostatnich wyborach a mieszkam w dość dużej miejscowośi wiazd dla on był niestety obwinięty kolorową taśma zacząłem to nagywać i wyszła jakaś powlona baba z komisji i pytał a po co to robie powiedzaiałem ze do telewizji napisze takich podstawowych spraw dla on nie umieją załatwić i co by było jakgy świat to zobaczył w wiadomościach wstyt na cały swiat aha jeśli mysla  że im to bokiem przejdzie to się mylą jużjest na yu tuba tylko nie chce podawac tytułu na razie gdyż nowe władze powiedziały że teraz sie wszystko zmieni g......... prawda dałem im czas do maja bo to nie tylko to lecz jeszcze praca dla on tylko na zwykłych zasadach jak karzdy bez korupcji i kumoterstwa jeśli ktoś oglądał gladiatora w tvp to ma się zachowywac nie jak cezar który doszedł do władzy zabijająswego ojca tylko jak gladiator a my on jestesmy tacy jak oni walczymy wiekszośc całe swoje życie nawet o kawałekmiejsca na parkingu pisze to po to gdyz jeśli jest mrzliwe w innych krajach życ normalnie u nas terz morzna a raczej trzeba wiem ze jestem chorobą i największą zarazą w oczach polityków i jestem wystawiny na strzał lecz zawsze prowadziłem niebezpieczne życie pomagając innym ci nawet którzy mnie tutaj nie rozumieją szcególnie jak przeczytasz mje poprzednie posty terz by mniech cieli wykluczyć ze społeczeństwa jedna jestem dobrym obserwatorem i wiem o co ichodzi
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2010-12-07 10:24
ten post był sierowany do emeasza
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-12-07 13:52
123456 sądzisz po sobie pisząc że jesteśmy rzekomo pseudo i na dokładkę tępi? Ok też objechałam wiele miejsc. Znam się na żartach. A to co napisał emeasz i Norbi wraz ze staruszką jest wiele racji. Polska zawalona chińskimi wyrobami od skarpet po resztę. Mdli mnie już zagranica ale to prawda. Zaś Norbi ze staruszką poruszyli temat wypadków i nie ważne po jakim piwie i jakim autkiem. Prawdziwy dzień Polaka :-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2010-12-08 15:36
Skoro dzień Polaka zaczyna się od picia piwa a później siadania za kierownicą to jest bardzo źle, ponieważ Polacy mają już tak nadszarpniętą opinię kierowców jadących na podwójnym gazie i tu jest ta bolączka...
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-12-08 15:37
pisz za siebie nie uogólniaj narodu
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2010-12-08 19:31 Zmieniony 2010-12-08 19:34
To emesz napisał, że Polak rano pije niemieckie piwo a potem wsiada do czeskiego auta...
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2010-12-09 16:32
62norbi03 nie chodzi o to czy za kierownicę siada się popiwku, czy nie. Autor wątku pokazuje, że nic nie mamy naszego i to jest prawda. Czego nie dotkniesz - zagraniczne. No, może poza jednym - czysta!
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2010-12-09 17:38
Bo Polacy nic nie mają swojego, nawet swojej marki auta nie mają... A to co produkuje się w Polsce to wszystko na zagranicznych licencjach, lub wszystkie zakłady są własnością nie Polaków a zagranicznych inwestorów...
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2010-12-09 17:57
Właśnie - auta. Ja muszę dumnie przyznać się. Jeżdżę bezawaryjnie 15-tnim Poldkiem. I jeszcze całkiem nieżle trzyma się - autostradą 130 leciótko łyknie, a w górach nie zawiódł. A zachodnie rupiecie stały co kawałek.Ha!
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2010-12-10 16:22
Ja też miałem poloneza... ale na szczęście się go pozbyłem, bo to była krowa bez dna, do niego się lało jak do beczki bez dna... A co do polskości poloneza, to napiszę że powstał na bazie włoskiego fiata 132... Tylko nadwozie troszeczkę zmienione, a typ Atu to dowód na to że mam rację że początkowa wersja, to była od papugowana z ww. fiata 132...
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2010-12-10 18:46
Wszystko zależy od tego jak się eksploatuje. Mój miał dno. Wszystko co nasze to be? Trzeba patrzeć trzeźwo. Zdarzają się perełki i u nas. Szkoda, że miałeś pecha. Ja widocznie jestem w czepku urodzona, bo samochody do tej pory miałam super wydajne, bezawaryjne. Ale też jeździłam z głową. Samochód potrzebny mi jest do codziennego użytku, a nie na wyścigi.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2010-12-11 17:36
Ja jeździłem też z głową, bez brawury, normalnie a nie jak wyścigową... Widocznie masz kupę kasy. skoro twierdzisz że Polonez nie jest beczką bez dna.... Jak również nie znasz się na samochodach zagranicznych, bo koło Czeskiej Szkody Polonez nie może stanąć ani w osiągach ani z wyglądu...
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2010-12-11 20:16
Pokaż mi Skodę 15-letnią.I nie rób z siebie mądrali, nie mówimy o kasie. Ja Tobie nie zaglądam do portfela. Ile i na co wydaję to moja sprawa.Ja Tobie niczego nie zarzucam. Dyskutujmy na temat , a nie obrzucając siebie inwektywami. To czy się znam czy nie na czymkolwiek tu nie ma znaczenia. Chwalę swojego Poldka, nie koniecznie musi podobać się innym.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2010-12-11 21:53
W mojej miejscowości jest dużo aut marki szkoda, są takie które mają nawet 20 lat i są pełnosprawne, dopuszczone do ruchu i nie zawodne...
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2010-12-08 17:16
wiesz że to nie dotyczy ciebie gdyrz ty jesteś jedną z on które podobnie jak ja stają w obronie innych a kto karze kupować zagraniczne badziewie myślisz że z rajchu lepsze kupisz jeszce gorsze a taki niby narud dobry a z usa czy kanady terz szajc najlepsze są polskie rzeczy niestety drogie ale powiem ci cos w tajemnicy kópująć taniej płacisz kilka razy drorzej i firmy które dużo produkoją a byle co dobrze znają to powiedzeni i na tym ciągną zyski co do tego piwka to jeszce jest taka sprawa ze jesli mogą w szkołach uczyć muzyki od małego dziecka to zamiast uczyc muzyki niech uczą jak się zachowywać na drogach i to już od przedzszkola wiesz mi kończąc gimnazjum już być morze młodzi polacy mieli by inne podejscie do tego wszystkiego a jak by skonczyli 18 czy więcej latek i wyrobili by naprawde prawo jazdy a nie tylko papier jak teraz jest tylko prawdziwe prawo do jazdy nie było by tylu pijanych kierowców i tyle wypadków i jeszcze jedno najwarzniejsze jest uświadomienie młodych ludzi o co w tym wszystkim idzie to jest to a jak wejdzie to pokolenie które ma jeszce w zanadrzu ze 100żyć to co wtedy będzie to wszystko jest wina nauczycieli gdyz oni głuwnie spędzają większośc czasu z dziecmi i8 oni powinni ich edukowac w tych dziedzinach jest terz problem kasy dla nauczycieli no wiesz 2 miesiące wakacji kto to ma i praca po pare godzin w tygodniu i kto to ma za taką kase nigdzie naświecie tak nauczyciele nie zarabiają i tu wchodzimy w strefe poltyki jest to ogromna rzesza ludzi tych którzy chcą aby nauczyciele na nich głosowali chyba wiesz co mam na myśli wybory i tak to się kreci nie mamy nic w tym temacie do powidzenia
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2010-12-08 17:20
ella ma pytanie co by hindus zrobił jeśli byś sie go zapytała o godzinę jeśli byś nie miał zegarka a przypadkowo by była 11.55 jak myślisz tylko ściągaj z kompa
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-12-08 18:01
Spojrzałabym na słoneczko i stwierdziłabym że południe już. Nie pytaj o dzień pochmurny bo w Indiach mało takich dni :-)
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2010-12-09 12:33
norbi odniosłam się do tego wpisu

Skoro dzień Polaka zaczyna się od picia piwa a później siadania za kierownicą to jest bardzo źle, ponieważ Polacy mają już tak nadszarpniętą opinię kierowców jadących na podwójnym gazie i tu jest ta bolączka...
Nadrzędny - Autor barnaba24 Dodany 2010-12-09 16:44
Beznadzejna ta reklama "nowego sklepu" . Postaraj się lepiej.
Nadrzędny Autor siwek Dodany 2010-12-11 19:51
Norbuś -przecież Ty tylko jeździłeś na rowerze.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Dzień z życia Polaka (13600 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill