www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Prośba o pomoc w badniach (1840 - wyświetleń)
- Autor joe Dodany 2010-11-25 00:47
Witam!
Jestem studentką psychologii na Uniwersytecie Śląskim i obecnie piszę pracę magisterską, mającą na celu ustalenie, które czynniki są ważne dla funkcjonowania społecznego. Grupa, do której skierowane są moje badania, to osoby zarówno Głuche, Niesłyszące jak i Słabosłyszące, w związku z tym zwracam się z uprzejmą prośbą o wzięcie w nich udziału. Są one całkowicie anonimowe, wyniki uzyskane za ich pomocą nie będą wykorzystane nigdzie poza moją pracą magisterską.

Wystarczy kliknąć w podanego poniżej linka, zaznaczyć wybrane odpowiedzi. Zdaję sobie sprawę z tego, że to badanie jest dość obszerne i tym bardziej dziękuję tym osobom, które wypełnią je w całości - tylko wtedy będę mogła wykorzystać te informacje.

http://moje-ankiety.pl/respond-946/sec-RuDYiY7k.html

Ewentualne pytania proszę kierować na adres e-mail:
badania1mag@gmail.com

Będę bardzo wdzięczna za pomoc i poświęcony czas  :-).
Nadrzędny Autor joe Dodany 2010-12-29 14:47 Zmieniony 2010-12-29 15:01
Witam

Serdecznie dziękuję tym z Państwa, którzy wypełnili już testy, za pomoc i dzielenie się swoimi przemyśleniami.

Ponawiam również moją prośbę o pomoc, ponieważ jeszcze nie udało mi się zebrać wymaganej liczby wyników. Jeśli znajdą się osoby, które w wolnym czasie zdecydują się wziąć udział w badaniu, to będę im bardzo wdzięczna.

pozdrawiam
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Prośba o pomoc w badniach (1840 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill