www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / wymogi on dla wodnego sprzętu pływającego (5161 - wyświetleń)
- Autor mickoo Dodany 2007-01-07 22:27
Witam. Zamierzam otworzyć wypożyczalnię sprzętu wodnego (kajaki, łodzie wiosłowe i z silnikiem, jachty żaglowe i in.) oraz port z kawiarnią/barem. Proszę przede wszystkim o informacje, jakie wymogi użytkowe musi spełniać sprzęt pływający, tzn.: jakie są niezbędne udogodnienia i ułatwienia dot. obsługi ww sprzętu oraz np.: pomostu. Interesują mnie wszelkie aspekty tego tematu i wasze doświadczenia z tym związane. Szczególnie dla mnie cenne będą informacje od osób czynnie uprawiających sporty wodne, mających praktykę w kajakarstwie, wioślarstwie, żeglarstwie i in.. Z góry dziękuję za info i pozdrawiam wszystkich.
Nadrzędny Autor KK Dodany 2007-02-15 21:45
Witam,
Chyba mam trochę doświadczenia krajowego i międzynarodowego w tym temacie tzn. w żeglarstwie niepełnosprawnych. Zapraszam na naszą stronę www.ksn.waw.pl  
pozdrawiam,
Krzysiek
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2007-02-16 13:03
Przede wszystkim proponujemy kontakt z organizacjami niepełnosprawnych sportowców np. z Polskim Związkiem Niepełnosprawnych Żeglarzy,w którym można uzyskać informacje 
http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/11931
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / wymogi on dla wodnego sprzętu pływającego (5161 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill