www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / odwołanie od orzeczenia (2292 - wyświetleń)
- Autor maniek919 Dodany 2010-12-14 06:24
Witam Jestem od nie dawna osobą niepełnosprawną w stopniu lekkim przyznanym na stałe 05R.Nie przyznano mi karty parkingowej dla niepełnosprawnych więc napisałem odwołanie i wczoraj stanąłem przed inną komisją lekarską .Lekarz był bardzo szorstki i nieprzyjemny teraz się boję że mi jeszcze zabiorą tą przyznaną grupę .A chciałem tylko kartę parkingową dla niepełnosp..Ja nie staram się o rentę a grupa inwalidzka potrzebna jet mi do refundacji składek zus z PFRON-u .
Nadrzędny - Autor GOCHA1980 Dodany 2010-12-14 09:24
zasadnicze pytanie: czy uwazasz ze jestes na tyle niepelnosprawny, ze nalezy Ci sie ta karta i miejsce dla osob, ktore maja problem z poruszaniem sie? ale tak z reka na sercu
Nadrzędny - Autor maniek919 Dodany 2010-12-14 10:46
uważam że jestem na tyle nie pełnosprawny. miałem połamane nogi w stawach skokowych i chodzenie szczególnie zimą sprawia mi dużą trudność .ale karta parkingowa to szczegół ważne by nie zmienili decyzji
Nadrzędny Autor GOCHA1980 Dodany 2010-12-14 10:52
rownie dobrze z tym orzeczeniem mogles isc do lekarza po zaswiadczenie, ze masz problemy z poruszaniem sie i tez dostalbys karte
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / odwołanie od orzeczenia (2292 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill