www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / czy warto odpowiadać na co niektóre posty chyba nie (1980 - wyświetleń)
Autor 123456 Dodany 2010-12-17 17:37
mam takie wrazenie ze co niektórym bardziej chodzi o ilościowe posty a nizeli  jakosciowe bo wiadomo jakie mamy imiona wiadomo jaka jest pogoda i wiadomo jakie miasta są na swiecie natomiast nic nie wiemy jak w waszych miejscowosciach jest załatwiona sprawa chodników zimowych zakazów postojów tych bez kart parkingowych i legitymacji on myśle ze sama naklejka i orzeczenie całkowicie wystarcza i braki takie jak sliskie chodniki podjazdy itp kerujcie do mnie podajac miejsce i lokalizacje no już by było ok jeśli by ktos podał nazwisko osoby lub instytucji która tym kieruje a wierzcie mi nawet sam ociec święty temu komuś nie pomorze jak się za niego wezme i to wszystko w bardzo kruciutkim czasie jak otrzymam posta już tego kogo mam
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / czy warto odpowiadać na co niektóre posty chyba nie (1980 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill