www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / czy warto odpowiadać na co niektóre posty chyba nie (5068 - wyświetleń)
- Autor 123456 Dodany 2010-12-17 17:38
mam takie wrazenie ze co niektórym bardziej chodzi o ilościowe posty a nizeli  jakosciowe bo wiadomo jakie mamy imiona wiadomo jaka jest pogoda i wiadomo jakie miasta są na swiecie natomiast nic nie wiemy jak w waszych miejscowosciach jest załatwiona sprawa chodników zimowych zakazów postojów tych bez kart parkingowych i legitymacji on myśle ze sama naklejka i orzeczenie całkowicie wystarcza i braki takie jak sliskie chodniki podjazdy itp kerujcie do mnie podajac miejsce i lokalizacje no już by było ok jeśli by ktos podał nazwisko osoby lub instytucji która tym kieruje a wierzcie mi nawet sam ociec święty temu komuś nie pomorze jak się za niego wezme i to wszystko w bardzo kruciutkim czasie jak otrzymam posta już tego kogo mam i tak powinna wygladac pomoc w tym świecie drugiemu człowiekowi
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-12-17 18:11
123456 u nas jest ok. Nie ma możliwości by miejsca dla ON były zajmowane.Te miejsca są sprawdzane na wyrywki przez straż której prawie nie widać w miejscach publicznych. Krawężniki są obniżone choć napewno nie wszędzie. Urzędy starają się zlikwidować bariery u siebie. Gorzej jest z nowopowstałymi sklepikami po dawnych lokalach. Te niestety nie przestrzegają przepisów.
Jednak do sielanki mamy jeszcze daleko. Dwa autka PFRON wożą Bóg wie kogo. Te raczej są niedostępne dla przeciętnego ON.
Myślę że zadowoliłam cię taką odpowiedzią :-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-12-18 18:45
123456 NA NIEKTORE POSTY Z CAŁA PEWNOSCIA NIE WARTO ODPOWIADAC!!!!PODAM PRZYKŁAD JAK TY DO NAS PISZESZ:

WCZORAJ BYŁ JUBILEUSZ RADIA KOMOROWSKI BYŁ A CIEKAWE KTO GO WYBRAŁ BO NAROD NIC NIE WIE POŁOWA TO SBECJA RESZTA NIEWIADOMO MOZE ARYSTOKRACJA AZTECY WIEDZA CO ROBIC WŁASNIE BYŁEM BO KALENDARZ MAJOW MOWI ZE SWIAT SIE SKONCZY I TRZEBA COS JESZCZE ZOBACZYC PRZED TYM WIELKIM BUM TYLKO CO PO TYM MOZE TO BEDZIE JAK SUPERNOWA TEGO NAWET ONI NIE WIEDZA TYLKO PEWNIE NOSTRADAMUS ZA TO ZUS SIE CZESIE BO NIE BEDA MUSIELI EMERYTUR PŁACIC I KTO NAM WTEDY RENTY WYPŁACI

TAK PISZESZ,WIEC Z PEWNOSCIA NIEKTORYCH POSTOW NIE WARTO CZYTAC.
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2010-12-27 11:37
zbytnio nie martw się o koniec świata wiele lat męczyłem się z moją duszą i czy naprawde isnieje jakiś bóg i wiesz do jakiego wniosku doszłem do takiego samego jak marks chociarz nigdy nie byłem komunistą jednak po tym wszystkim co mogłem  zobaczyć i usłyszeć na własne oczy i uszy doszedłem tylko do jednego wniosku religia i bóg zostali wymyśleni przez ludzi na potrzeby śmierci i dobrobytu a jeśli chodzi o naszą ziemie jest i była zawsze w ciągłym niebezpieczenstwie ze strony innych planet i to jest już nie nasza wina a świat inków czy majów to całkiem inne światy.W naszych współczesnym życiu wydaje sie bardzo ciekawy i niebezpieczny czy tak było naprawde raczej nie byli to ludzie bardzo mądrzy i oświeceni zanim Kopernik wypisał swoją teorie to ich cywilizacja już praktycznie się kończyła wiem dlaczego wyginęła tamta cywilizacja i wiem kiedy powróci i to nie z powodu diamentowych czaszek je tez miałem okazje zobaczyć ajeśli chodzi onasz kraj i PANA PREZYDENTA oraz PANA premiera to wiem że większośćw rządzie to resztka sb i ich dzieci jednak aby się tu poprawiło i aby było cos podobnego jak np;szwecja trzeba zazcac od najsłabszych a nie od nasilniejszych nie jestem pewien czy czasami oglądasz tvp bo jeśli tak 24 grudnia był emitowany program o powadzianach i dobry obserwator zauwarzy że plazma raczej nie jest w takich wypadkach potrzebna jedynm a drudzy mają marznąć z zimna tak to odczuwam ze moje podatki idą do tych którym akuratnie najmnie były potrzebne gdyż wychodze założenia iż silny da sobie rade bez pomocy panstwa i jeszce jedno co niby możesz zobaczyć lub co chciałbyśzobaczyć
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2010-12-27 11:38
ella czyli o ciebie jest ok jak by co pisz
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2013-02-05 19:04
Pewien 12345 zadał takie własnie pytanie.Tak,niektore posty lepiej pominąć milczeniem.
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2013-02-11 13:22
TEZ TAK MYSLE SZCZEGOLNIE PEWNEGO BARIEROWICZA,ZARAZ POWIE NA 1000000000% ZE SIE ZGADZA LUB STARUSZKE Z JEGO FORUMA WYWALILI BO MOWIŁA PRAWDE I NIE CIAMKAŁA PO KĄTACH.:-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / czy warto odpowiadać na co niektóre posty chyba nie (5068 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill