www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / proteza ponizej kolana jakiej firmy (2609 - wyświetleń)
- Autor crakersiak Dodany 2010-12-22 14:27
Witam mam 20 lat jestem po wypadku po ktorym amputowano mi lydke powoli zaczyna mi sie goic i niedlugo bede musial szukac pierwszej protezy prosze o pomoc tak szczerze mowiac to w internecie malo jest informacji dotyczacych co dalej czy wazna jest ta pierwsza proteza czy brac jakiejs dobrej firmy czy moze jakas tansza jakie sa dobre firmy ktore robia protezy moze ktos ma juz wyrobione zdanie prosze o pomoc
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2010-12-22 15:18
Owszem, mam wyrobione zdanie, ale za dużo pisania - poczytaj m. in. to forum, było parę wątków dokładnie o tej treści.
Ale przede wszystkich poczytaj forum na amputowani.pl - i od tego w ogóle zacznij, aby uniknąć niezrozumienia (które już widzę, chociaż to nie Twoja wina, po prostu szpital nie dba o informowanie pacjenta co dalej).
W razie potrzeby, zapraszam - może coś podpowiem (też jestem amputantką na tym poziomie).

A ogólnie: pierwsza proteza jest ogromnie ważna, ale jest z założenia wyłącznie tymczasowa, więc rządzi się innymi prawami niż docelowa. Sensownych praconi protetycznych jest w Polsce może ze cztery (ja uważam, że trzy), więc wybór jest słaby, ale da się chodzić.

pzdr.
Nadrzędny Autor siwek Dodany 2011-03-08 18:46 Zmieniony 2011-03-08 18:49
crakersiakpoczytaj tu
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / proteza ponizej kolana jakiej firmy (2609 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill