www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / PRZYJAŹŃ (1426 - wyświetleń)
Autor danielmuzyk Dodany 2011-01-18 20:49
Witam, nazywam się Daniel. Jestem nowy na tym portalu. Moja niepełnosprawność polega na tym, że jestem niewidomy. Mam mnóstwo znajomych ale niestety bardzo często dzieje się tak, że siedzę w domu całkiem sam. Mam pracę jako muzyk ale ona zajmuje mi około godziny dziennie a reszta czasu pozostaje niezagospodarowana. Mam 24 lata i bardzo zależy mi na tym, żeby poznać kogoś, z kim mógłbym dzielić się swoją codziennością i kogoś do czyjego życia mógłbym wnieść coś od siebie. Jestem muzykiem, gram na pianinie, trąbce, akordeonie i śpiewam.
Uwielbiam chodzić na spacery i rozmawiać z ludźmi.
Niestety od jakiegoś czasu mam mocno ograniczony dostęp do internetu dlatego jeśli jest wśród Was ktoś, kto chciałby po prostu się zaprzyjaźnić to proszę piszcie lub dzwońcie na numer 505721759.
Więcej informacji o mnie i mojej muzycznej działalności znajdziecie na stronie http://rupinski-muzyk.pl.tl/.
Pozdrawiam,
Daniel Rupiński
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / PRZYJAŹŃ (1426 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill