www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Ankieta do pracy licencjackiej (10416 - wyświetleń)
- Autor skoni Dodany 2007-01-12 20:36
Witam wszystkich. Jestem studentką Fizjoterapii na III roku. W tym roku pisze prace licencjacką na temat: leczenie rehabilitacyjne i jego skuteczność w mózgowym porażeniu dziecięcym. Potzrzebuje pomocy od matek, które mają dzieci z mpdz. Do opracowania skuteczności tego leczenia potrzebna mi Wasza pomoc. Mam ankiete z pytaniami na które potrzebne są mi odpowiedzi. Wiem, że znajdą się osoby chętne, które mi pomogą. 
Z góry dziękuje za pomoc.
Nadrzędny Autor mysz-72 Dodany 2007-02-06 10:59
Cześć jestem mamą 7letniego Bartka z mpd jeśli jeszcze chciałabyś to mogę wypełnić twoja ankietę
Nadrzędny Autor kkurowska Dodany 2007-03-29 10:13
Ja mam podobna prośbę, tyle tylko że do rodziców dzieci uczących sie w klasach integracyjnych. Pisze prace magisterska na temat integracyjnego sysytemu kształcenia i Państwa opinie na ten temat bardzo by pomogły....
Będę wdzieczna za każdy kontakt, najlepiej na adres kkurowska1@wp.pl
Nadrzędny - Autor Justa Dodany 2008-02-04 11:57
Hej!
Brdzo chętnie pomoge w wypełnieniu ankiety, parcuję z dziecmi z mpd.Mam nadzieje,że się przydam
Mój mail justyna_stodolska@wp.pl

Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor bozena mazurkiewicz Dodany 2008-04-28 21:05
Witam,jeśli prośba jest aktualna chętnie wypełnię ankietę.Pozdrawiam.
Mój mail bozena19745@wp.pl
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-04-29 12:56
ZNOWU TO SAMO
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Ankieta do pracy licencjackiej (10416 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill