www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Ile trzeba czekać na zasiłek pielęgnacyjny? (4607 - wyświetleń)
- Autor gumiskrakow Dodany 2011-02-06 18:08
Witam prosze o  odpowiedz jeżeli ktoś wie, 2 tygodnie temu złożyłem wniosek o wypłate zasiłku pielęgnacyjnego i jeszcze przelew nie doszedł ile trzeba czekać czy wysyłają po 14 dniach jak uprawomocni się decyzja? czy dopiero mi wypłaca z zasiłkiem za luty ? jutro mija 14 dni czy dostanę w tym tygodniu ?
Nadrzędny - Autor chrupka79 Dodany 2011-02-06 18:41
to zależy jakiego dnia m-ca u ciebie wypłacają,  u mnie jest to od 15-25 dnia danego m-ca, jeżeli u ciebie też tak jest to wcześniej nie dostaniesz jeżeli bierzesz jeszcze inne świadczenie z tego samego organu, a z twojego postu zrozumiałam że tak, to zasiłek pielęgnacyjny zostanie ci wypłacony przy tym świadczeniu
Nadrzędny Autor gumiskrakow Dodany 2011-02-06 23:29
Ja mam zasiłek osobno placony przeważnie 17-18 każdego miesiąca tylko,że teraz za styczeń nie dostałem bo poprzedni miałem do końca grudnia i mi wstrzymali bo miałem komisje teraz mi przyznano 14 dni temu i to znaczy,ze dostanę w lutym oba razem na 17-18 lutego?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Ile trzeba czekać na zasiłek pielęgnacyjny? (4607 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill