www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / CO W NAJBLIŻSZYM CZASIE GROZI NASZEJ PLANECIE (20689 - wyświetleń)
- Autor 123456 Dodany 2011-02-16 14:42
Jak myślicie astronomowie wycofali się z opowieści o końcu świata i planecie x wielki szum o nic są jeszcze większe zagrożenia jak chociażby bron nuklearna.Czy ludzkość poradzi sobie w obliczu takich zagrożeń pisze tego posta gdyż dzisiaj poczytałem coś o Korei północnej  
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2011-02-16 16:04
Hej witaj numerku. Dawno cię nie widziałam tu :-)
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2011-02-16 17:22
nie miałem zbyt czasu napisz jaka pogoda u ciebie to coś superowego ci wyśle tylko nie wiem kiedy znowu zajdę na kompa naprawdę nie mam czasu
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2011-02-16 18:32
123456 POGODĘ JUŻ OPISAŁAM. u NAS -15 STOPNI TERAZ
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2011-02-17 15:42
Ella podaje tytuły podręczników......... CZY TYLKO SĄD ROZSTRZYGNIE W SPORZE ? MEDIACJA I SADOWNICTWO POLUBOWNE.... ZOSTAŁEM POKRZYWDZONY PRZESTĘPSTWEM i co dalej...... Mnie to bardzo pomogło nie wiem czy jest w sieci nie sprawdzałem dostałem to od znajomego prawnika poradnik i płytka jest to..... Publikacja współfinansowana przez UE w ramach EFS Człowiek najlepsza inwestycja........astronomia jest wszędzie tego tak łatwo nie morzna dostać wiec to prezent ode mnie na WALENTYNKI być morze przydatny lub też nie
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2011-02-17 16:01
123456 tylko ja nie wiem do czego mi się ten podręcznik ma przydać?  A za prezent ??? dziękuję.
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2011-02-17 16:07
123456 nie dokładnie czytasz,astronomowie nie zrezygnowali ze straszenia koncem swiata,tylko odłozyli to w czasie.Gdybys tak jak piszesz interesował sie astronomia na poziomie chocby podstawowym tobys wiedział,ze zbliza sie wielka asteroida podazajaca w kierunku ziemi,ktora na nasza orbite ma wejsc w 2029 roku.Jezeli uderzy w ziemie,to bedzie to katastrofa porownywalna z ta,w ktorej wyginęły dinozaury.Aleeee przeciez ty to wszystko wiesz prawda? W koncu rzadko spotyka sie człowieka rownie obcykanego w kazdym kierunku jak ty.
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2011-02-18 14:40
Nie bądź zawistnym  i jeśli nie znasz tematu to nie pisz bzdur ,wysłałem posta a nie rozważania naukowe i co niby w czasie odłożyli że niby x nie uderzy w ziemie takiego czegoś wo gule nie było kalendarz majów porostu wszedł w inny cykl i to wszystko a ta asteroida to wiesz po co jest po to aby NASA mogła dostać więcej kasy. Nie wiem czy wiesz że coś takiego jak asteroidy nie dużej  wielkości nawet  gdyby przedostały się przez płaszcze ziemskie zrobiły by niesamowite spustoszenia Syberia jest tego przykładem.Jeśli chodzi o moją wiedzę jak widzisz nie pozostaje z tyłu i co jakiś czas nadrabiam stracone rzeczy także z nauk ścisłych a choćby po to aby uwolnić się od jakiś bajer które pokazują religieKPW
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2011-02-17 16:26
easyrider no to mogę jeszcze jechać nad morze latem i zdążę wrócić :-)))))
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2011-02-18 14:50
Wiesz ostatnio miałem niesamowity problem kilka miesięcy temu byłem światkiem wypadku na przejściu dla pieszych, to było wieczorem i kierowca zwiał została potracona starsza kobieta z dzieckiem Nie chciałem się w to mieszać lecz kamery mnie wyłapały i reszta to już bajka za parę dni przyszedł do mnie policjant i powiedział o co chodzi bądź co bądź nie chciałem się w to mieszać mogłem odmówić lecz sobie tak myślę a gdyby mnie lub mojej rodzinie się coś takiego przytrafiło.Właśnie w tedy sięgnąłem do tego co ma robić świadek aby nim nie manipulowano,
Nadrzędny - Autor agnieszka n Dodany 2011-02-17 19:34
Lepiej o tym wszystkim nie czytać, bo aż włos się jeży na głowie od tych wszystkich prognoz. ISTNY ARMAGEDON!!!
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2011-02-18 15:03
Nic się nie obawiaj i czytaj i patrz w niebo a ja ci powiem coś takiego światło porusza się z szybkością, trzystu tysięcy kilometrów na sekundę to jest największa szybkość jaką teraz fizycznie coś morze osiągnąć w kosmosie nasze oko a trzeba mieć sokoli wzrok jest w stanie zobaczyć do 2 milionów lat świetlnych a ta asteroida znajduje się na razie wypatrzyły ją i namierzyły teleskopy elektroniczne spory kawałek od ziemi tak żeby nawet leciała z ogromna  szybkością i tak najprawdopodobniej po drodze  straci swą wielkość i dzięki płaszczykom jakie nam funduje ziemia spali sie wpadając w naszą atmosferę a te płaszcze to ochrona także przed słonecznym wiatrem i wiele innych własności
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-02-19 00:28
BARDZO AKTUALNY TEMAT.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-19 00:31
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-02-19 00:36
TO TEZ JEDEN MEDRZEC PRZEPOWIEDZIAŁ,ZE JAK PAPIEZEM BEDZIE CZARNY TO KONIEC KOSCIOŁA BEDZIE.CIEKAWE CZY SIE SPRAWDZI.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-02-19 00:38
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-19 01:36
a mnie wszystko jedno jak zginę, byle szybko...
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-02-19 09:04
Nie bądź taki bohater, Norbi.;-)))) Bo strach się bać po tych ostatnich 'spadających gwiazdach'.:-)
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-19 13:55
Nie boję śmierci, jak ma być to prędzej czy później będzie... To jest droga każdej żywej istoty...
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-02-19 09:07
Kryzys religii pojmowanej przez tysiące lat tak samo, nadejdzie  w dobie fizyki kwantowej prędzej, czy później. Po prostu musi ulec przeobrażeniu. Może w tych objawieniach już coś było na temat, a Papież wie więcej niż inni. Tak sobie tylko gdybam, bo gdybac każdy może raz lepiej, raz gorzej.:-)
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-02-19 10:12
to teraz taka ciekawostka: otóż w bazylice św Pawła za murami w Rzymie ktoś stworzył medaliony na gzymsie nad arkadami dzielącymi nawy i transept, w owych medalionach są mozaiki z twarzami postaci, wieść niesie że jak wszystkie owe medaliony będą zapełnione to nastąpi koniec świata, no może tak będzie ale Jan Paweł II aby oszukać przeznaczenie nakazał dorobienie kolejnych medalionów więc jeszcze trochę pożyjemy, słyszałąm to z ust przewodnika jak byłam na wycieczce w Rzymie i widziałam te medaliony
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-02-19 11:03
TAK CZY TAK REFORMA KOSCIOŁA JEST BARDZO WSKAZANA,A JAK ASTEROID WALNIE TO CO,UCIEKAC NIE BEDZIEMY,WSZYSCY DOSTANĄ PO ROWNO A JAK SIE ZUS UCIESZY.:-))))))))))))))))))))
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-19 22:36
najpierw pierdyknie w ZUS a później w nas... :-p
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-02-19 20:49
Z Nostradamusa to tak wynika, że coś pierdyknie, a siedzimy na bombie (łącznie z elektrowniami). Życie po jakimś tam czasie się odrodzi na nowo i znów koło będą wymyślać :-)
Może jakaś kometa czy "cóś" jak już było - dinki wyginęły to i ludzie. Rządzić będą szczury :-)
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-02-19 20:51
dinozaury wyginęły bo były wredne (cytat z epoki lodowcowej) a jak mówi dla odmiany reklama bo nie jadły vibowitu
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-02-19 20:54
Ha, ha :-)
Wychodzi na to, że trzeba robić teraz to co miało się za 100 lat.
Muszę już kończyć. Dobranoc :-)
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-02-19 22:34
Tego nie da się zrobić, ponieważ nie mamy wehikułu czasu...
Nadrzędny - Autor nauta Dodany 2013-02-19 22:37
REA -wnioski nasuwają się same  - nie wychodzić z łóżka
Nadrzędny Autor easyrider Dodany 2013-02-20 16:56
chyba nie zawsze trzeba traktowac takie wiesci powaznie,ale przeczytac nie zawadzi.
http://strefatajemnic.onet.pl/apokalipsa/ojciec-pio-co-zobaczyl-w-swoich-wizjach,1,5424545,artykul.html
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-02-20 19:42
To było przysłowiowe 100 lat. Mnie zresztą nie przeszkadza jak mojego namówisz, a katering będzie papu dostarczał :-) Nie bierz wszystkiego tak dosłownie.
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-03-05 17:56
no dobra można inaczej "A poza tym sądzę, że Kartaginę należy zniszczyć" jak powiedział Katon Starszy a Kartaginę można przyrównać do świata
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-04-06 11:39
I to faceci zwykle za tym stoją.
Nadrzędny - Autor nauta Dodany 2013-04-06 11:52
Faceci za namową kobiety , ewentualnie dla kobiety.
W tym przypadku to głód i ślepa uliczka w jaką się zapędził reżim .
Nadrzędny Autor trolla Dodany 2013-04-06 13:02
oj, przecież pisałam że będziemy graniczyć z Chinami
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-04-06 20:45
"A poza tym sądzę, że Kartaginę należy zniszczyć" < I to się im prawie udało . Piszę prawie, bo istnieje, ale zobaczcie sami . nie klikaj, bo
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-04-06 21:00
pamięć o wielkości Kartaginy jest na tyle silna że obecnie istnieje kilka miast o nazwie: Kartagena, Kartahena i podobnie
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-04-06 21:05 Zmieniony 2013-04-06 21:08
Kartagina to państwo czy miasto ?Ja akurat mam kilka fotek z tej Kartaginy, której obawiali się rzymianie :-). Wydaje mi się że państwo, które ciągnęło się od Libi po Egipt- albo krócej .
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-04-07 18:05
to było w starożytności, niejaka królowa Dydo po wygranej wojnie zażądała kontrybucji takiej ile zmierzy bycza skóra, no i fajnie ściągnęli skórę z byka i jej dali, no ale że owa kobieta była inteligentna to pocięła skórę byczą na wąziutkie rzemyki i powiązała je i w ten sposób dała podwaliny potężnego państwa

obecnie istnieją dwa miasta na świecie o nazwie Cartagena: jedno w Hiszpanii a drugie w Kolumbii.
miasta te upamiętniają starożytną Kartaginę.
:-)
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-04-07 19:38
Dla mnie jest paranoją, że ludzkośc nie potrafi wyciagac błędów z historii. Kazda wielkośc , czy człowieka, czy panstwa kiedys sie kończy i zazwyczaj koniec nie jest pochlebny.
Nadrzędny Autor trolla Dodany 2013-04-07 20:39
Nie porzucaj nadzieje,
Jakoć się kolwiek dzieje:
Bo nie już słońce ostatnie zachodzi,
A po złej chwili piękny dzień przychodzi.

Patrzaj teraz na lasy,
Jako prze zimne czasy
Wszystkę swą krasę drzewa utraciły,
A śniegi pola wysoko przykryły.

Po chwili wiosna przyjdzie,
Ten śnieg z nienagła zyjdzie,
A ziemia, skoro słońce jej zagrzeje,
W rozliczne barwy znowu się odzieje.

Nic wiecznego na świecie:
Radość się z troską plecie,
A kiedy jedna weźmie moc nawiętszą,
Wtenczas masz ujźrzeć odmianę naprędszą.

Ale człowiek zhardzieje,
Gdy mu się dobrze dzieje;
Więc też, kiedy go Fortuna omyli,
Wnet głowę zwiesi i powagę zmyli.

Lecz na szczęście wszelakie
Serce ma być jednakie;
Bo z nas Fortuna w żywe oczy szydzi,
To da, to weźmie, jako się jej widzi.

Ty nie miej za stracone,
Co może być wrócone:
Siła Bóg może wywrócić w godzinie;
A kto mu kolwiek ufa, nie zaginie.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / CO W NAJBLIŻSZYM CZASIE GROZI NASZEJ PLANECIE (20689 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill