www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / MŁODZIEŃCZE IDIOPATYCZNE ZAPALENIE STAWOW (5930 - wyświetleń)
- Autor annamarialesiak5@wp.pl Dodany 2011-03-03 22:14
MAM NA IMIĘ ANNA ,MÓJ OŚMIOLETNI SYNEK DWA LATA CHORUJE NA MIZS,SZUKAM POMOCY I RADY DOTYCZĄCEJ DOFINANSOWAŃ NP.NA ZAKUP SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO CZY SAMOCHODU ,MOJA SYTUACJA JEST DOSYC TRUDNA MAM SIEDMIORO DZIECI A PRACUJE TYLKO MĄŻ JA ZE WZGLĘDU NA CHOROBE DZIECKA NIE MOGE PODJAC PRACY BO WRAZIE NASILENIA CHOROBY ,CZY TEŻ BÓLU STAWÓW MUSZEBYĆ I JESTEM W BAZPOŚREDNIM KONTAKCIE ZA SZKOLA PROSZE O RADĘ I JAKIEKOLWIEK WSKAZÓWKI
Nadrzędny - Autor hela68 Dodany 2011-03-21 00:25
Odpowiedz na temat dofinansowania otrzymasz w MOPR lub Pfronie.Moj syn mial te chorobe.Powinnas dziecko rehabilitowac.Pare lat temu osrodek w Cieplicach specjalizowal sie w tej chorobie.Nie wiem jak teraz.Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor annamarialesiak5@wp.pl Dodany 2011-04-06 21:53
dzięki bardzo,mam nadzieję ze już nie wróci ta wredna choroba.A jak dlugo syn chorował?
Nadrzędny Autor hela68 Dodany 2011-06-25 22:46
Chorowal przez 3 lata ,potem jeszcze dwa lata po remisji bral lek.Nastepne 3 lata zapomnielismy o chorobie ali niestety wrocila poprzez zapalenie oka-na szczesciena razie skonczylo sie tylko na kroplach sterydowych do oka.
Nadrzędny Autor iwona1980 Dodany 2011-10-14 12:52
czy to jest to samo co choroba stilla?
Nadrzędny Autor bober Dodany 2011-10-14 15:59
A teraz piszesz na czym?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / MŁODZIEŃCZE IDIOPATYCZNE ZAPALENIE STAWOW (5930 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill