www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Wykluczenie społeczne - ankieta (6460 - wyświetleń)
- Autor Kessi Dodany 2011-03-07 17:55
Witam.
Jako studentka ostatniego roku pedagogiki o specjalności resocjalizacja zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety. Tematem mojej pracy magisterskiej jest "Zjawisko wykluczenia społecznego na przykładzie wybranych grup społecznych - osób z niepełnosprawnością i osób bezdomnych". Niestety ale nie mam możliwości bezpośredniego dotarcia do tak dużej grupy osób niepełnosprawnych dlatego właśnie postanowiłam się zwrócić o pomoc do Państwa.
Kwestionariusz ten jest anonimowy, a informacje uzyskane w ten sposób wykorzystane będą wyłącznie do celów naukowych.
Za każdą wypełnioną ankietę bardzo dziękuję!
Pozdrawiam - Kasia. :-)

http://www.ebadania.pl/45b86b98954d20ad
Nadrzędny - Autor Kessi Dodany 2011-03-11 21:24
Dziękuję wszystkim serdecznie za wypełnione dotychczas ankiety i jednocześnie zachęcam pozostałe osoby do wzięcia uczestnictwa w badaniu :-) Każde wypełnienie jest dla mnie bardzo cenne. Ankieta będzie aktywna do 18. 03. Pozdrawiam! :-)
Nadrzędny Autor Kessi Dodany 2011-03-19 14:37
Badania zostały zakończone. Chciałabym serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy wypełnili ankietę. DZIĘKUJĘ! :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Wykluczenie społeczne - ankieta (6460 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill