www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / czegos tu nie rozumie (4030 - wyświetleń)
Autor Elżbieta pawlak Dodany 2011-03-10 12:06
Czytam w tej chwili w gazecie o waloryzacjach rent,emerytur,dodatkach pielęgnacyjnych. Jak to możliwe że ,nikt nie widzi problemu  ;ja jako matka opiekujaca sie dwojka niepelnosprawnych dzieci leżących mam siebie i dwoje chorych dzieci utrzymac za 520zl i mam zapomniec o waloryzacji!!!!!MAm wrażenie ze nasze panstwo chce nas zagłodzic,wykończyc calkowicie,pozbyc sie nas !!!!!!!!Doslownie brak mi słów.Może przyspiesze to i zrobie cos bardzo głupiego..........serce mi sie kraje z bólu,brakuje na leki,jedzenie itp.OPS pomaga ,ale teraz po tych podwyzkach nie ma  mowy żebysmy sobie poradzili.MAM PYTANIE DO INTEGRACJI ; DLACZEGO NIE INTERWENIUJECIE W TEJ SPRAWIE????!!!!! To jakas paranoja!! Przecież to  21 wiek- nie kopie sie lezącego!!!JESTEM NA POGRANICZU WYTRZYMALOSCI i nie wiem ile jeszcze wytrzymam!!!!
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / czegos tu nie rozumie (4030 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill