www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / czegos tu nie rozumie (2809 - wyświetleń)
- Autor Elżbieta pawlak Dodany 2011-03-10 12:07
Czytam w tej chwili w gazecie o waloryzacjach rent,emerytur,dodatkach pielęgnacyjnych. Jak to możliwe że ,nikt nie widzi problemu  ;ja jako matka opiekujaca sie dwojka niepelnosprawnych dzieci leżących mam siebie i dwoje chorych dzieci utrzymac za 520zl i mam zapomniec o waloryzacji!!!!!MAm wrażenie ze nasze panstwo chce nas zagłodzic,wykończyc calkowicie,pozbyc sie nas !!!!!!!!Doslownie brak mi słów.Może przyspiesze to i zrobie cos bardzo głupiego..........serce mi sie kraje z bólu,brakuje na leki,jedzenie itp.OPS pomaga ,ale teraz po tych podwyzkach nie ma  mowy żebysmy sobie poradzili.MAM PYTANIE DO INTEGRACJI ; DLACZEGO NIE INTERWENIUJECIE W TEJ SPRAWIE????!!!!! To jakas paranoja!! Przecież to  21 wiek- nie kopie sie lezącego!!!JESTEM NA POGRANICZU WYTRZYMALOSCI i nie wiem ile jeszcze wytrzymam!!!!
Nadrzędny Autor chudini0505 Dodany 2011-03-10 13:36
Najlepsze jest to, że nie powiększają renty socjalnej ale jak człowiek chce dorobić bo nie daje rady ujechać na tej rencie to człowiekowi ją zabiorą :-). Jeśli chodzi o stowarzyszenia to nie słyszałem żeby walczyli o nasze prawa, tak naprawdę nie wiem po co są :-)
Nadrzędny - Autor barnaba24 Dodany 2011-03-10 18:41
Ja też czegoś nie rozumiem

Nie tak dawno pisała pani

"  Autor Elżbieta pawlak Dodany 2010-11-10 22:10
Zaczełam nowy wątek dlatego , że pewnego dnia przypadkowo znalazłam sie na tym forum,porozmawialam tu z wieloma wspaniałymi ludzmi którzy podniesli mnie na duchu.opisałam moją sytuacje rodzinną i usłyszałam wiele porad za które serdecznie dziękuje. Ale specjalne PODZIĘKOWANIE chciałabym złożyc pewnej Pani Mari Brylki,która ,mimo swoich problemów zaoferowała mi pomoc,dotrzymała słowa i pomogła. PANI MARIO! Z calego serca Pani dziękuje.Musi byc Pani wspaniałym  , dobrym człowiekiem.Życze Pani wszystkiego co najlepsze i w głębi serca wierze że spełnią sie wszystkie Pani marzenia!  .
"
I teraz pani narzeka sugerując "skasowanie" dzieci. To akurat jest zrozumiałe bo państwo takim jak pani w ogóle nie pomaga.
Integracji nie ma się pani o co pytać, ci ludzie już dawno temu odpłynęli na fali dotacji - im żyje się po prostu dobrze i takimi problemami się nie zajmują. To z resztą widać i nie jest to nic odkrywczego.

Czytają Integrację i widząc to co robi mogę pani polecić kupno samochodu i wyjechanie na wakacje.
Nadrzędny Autor Elżbieta pawlak Dodany 2011-03-10 20:53
te porady były od całkiem prywatnych ludzi,pomoc rownież ale czy to już mialo starczyc mi na cale życie?A pytam sie integracji bo tylko ich widze w telewizji opowiadajacych o innym świecie,niby dotyczących niepelnosprawnych.Przy takim życiu każdy by narzekał a i są chwile załamania.Może niemam zbyt wielkiej wiedzy o działaniu integracji ale to nie wynika  z braku mojej inteligencji tylko z przepracowania calodobowego przy dzieciach i prosze o troche wyrozumiałosci jeśli cos nie tak napisze.Pozdrawiam
Nadrzędny Autor barnaba24 Dodany 2011-03-10 19:21
"nie kopie sie lezącego!!!"

Pani Barbaro skoro Stowarzyszenie Przyjaciół integracji podobno ścigało śmiertelnie chorego niepełnosprawnego i zabrału mu pieniędze na respirator (???) to myśli pani że dla Integracji pani i pani problemy coś znaczą.

Czy Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji będzie ścigać kolejnych niepełnosprawnych po sądach?
http://nie-pelnosprawni.pl/index.php/integracja/543
(zaznaczam, że nie wiem czy to prawda)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / czegos tu nie rozumie (2809 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill