www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / praca z epilepsją (1950 - wyświetleń)
- Autor ewa 320 Dodany 2011-03-10 20:31
Witam, mam 2 grupę w orzecznictwie od dzieciństwa epi, problem ze wzrokiem( astygmatyzm, nadzwroczność  i jestem po 2 operacjach zeza rozbieżnego), astmę oraz hbs+. Według lekarza w zus jestem całkowicie zdolna do pracy i nie mam prawa do renty. Pracuję, mam 4 lata przepracowane, w tym 2 w zpch. Chcę zmienić pracę bo mi szkodzi na oczy ale mam problem bo z epi trudno o coś sensownego, czy są osoby które z tą chorobą mają lepszą pracę. albo rentę? Jak mam ponad 4 lata pracy i kilka lat temu miałam rentę socjalną z gminy to mam szansę obecnie na rentę z tytułu niezdolności do pracy?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2011-03-10 20:58
Co do epi to u każdego wygląda inaczej.
Nadrzędny Autor ewa 320 Dodany 2011-03-10 21:06
Jak mam lekką postać obecnie zaleczoną epi a pomimo to był problem z pracą bo pracodawcy nie rozumieją tej choroby, boją się że coś mi się stanie. nie mogę znaleść odpowiedzialnej pracy. pracuję jako pomoc sprzedawcy ale nie mogę na kasie pracować odkąd ujawniłam że mam grupę i na co.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / praca z epilepsją (1950 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill