www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Czy przepisy regulują czas złożenia wniosku o stopień niepeł (2083 - wyświetleń)
- Autor Małgo Dodany 2011-03-13 15:55
Czy przepisy regulują w jakim czasie od zachorowania można wystąpić o przyznanie stopnia niepełnosprawności? W 2006r zachorowałam na raka piersi Carcinoma ductale G 3.Potem były dwie operacje piersi,częściowe usunięcie węzłów chłonnych pachowych,chemio i radioterapia.Jednak po półrocznym zwolnieniu lekarskim wróciłam do pracy i pracuję do dziś w szkole.Jednak pani dyrektor chce mi zmienić stanowisko pracy na bardziej absorbujące moją mniej sprawną rękę.Co robić?Dodam,że od 22 lat pracuję jako nauczyciel nauczania początkowego i matematyki.Proszę o radę i pozdrawiam
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2011-03-14 13:16
Nie ma tego rodzaju przepisów. Dlatego też na orzeczeniach jest podawana data powstanie niepełnosprawności która może być różna od daty orzeczenia niepełnosprawności
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Czy przepisy regulują czas złożenia wniosku o stopień niepeł (2083 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill