www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / odwołanie od komisji orzeczenia o stopniu niepelnosprawnosci (3607 - wyświetleń)
Autor giaccoli Dodany 2011-03-20 23:46
Witam Was serdecznie mam do Was prośbę mógłby mi ktoś pomoc napisać odwołanie od powiatowego zespołu do spr.orzekania...
wiec byłem na komisji  i otrzymałem lekki stopień niepełnosprawności i planuje sie odwołać ponieważ z moja choroba w żadnym zakładzie pracy chronionej jak i tez w normalnym zakładzie nie otrzymam pracy ponieważ choruje na epilepsje
i dziwi mnie ten stopień który otrzymałem ponieważ oni myślą z komisji ze mogę iść do każdej pracy a w każdej pracy jak słyszą padaczka czy epilepsja to nie chce rozmawiać ze mną...i jak dobrze wiecie w tym stopniu nie przysługują mi żadne prawa do zasiłku..ale tu nie o pieniądze chodzi...bo jeśli którykolwiek z tych zakładów chciałbym mnie przyjąć to nie bawiłbym sie w te odwołania...Jestem osobą 20 letnia po szkole zawodowej Kucharz i kazdy potencjalny pracodawca słysząc na co choruje nie chca mnie w pracy chodz z orzeczenia wynika (1.odpowiednie zatrudnienie: praca na otwartym rynku przeciwwskazania praca na wysokościach przy otwartych zrodlach ognia jak i przy maszynach w ciaglym ruchu) oczywiście mógłbym oszukać pracodawce i udać okaz zdrowia ale jesli dostane atak w pracy moze to narazic jak i moje zdrowie tak i innych...Bardzo prosze was jakbyscie napisali to odwolanie...niestety ilekroc biore sie za to nic nie jestem w wstanie napisac wiem tylko ze jutro czyli poniedzialek mija 14 dni... poniżej napisze Wam treść tego orzeczenia aby wam bylo łatwiej jesli ktos zechce pomoc. szukalem na forum ale niemoglem tego znalesc..z gory dziekuje/

I.Zaliczyc do stopnia niepełnosprawności: LEKKIEGO
II.Symbol przyczyny :-06-E

1-praca na otwartym rynku przeciwskazania praca na wysokosciach przy maszynach w ruchu ciaglym,przy otwartym zrodle ognia
2.-wedlug potrzeb
3.-nie dotyczy
4.-nie dotyczy
5.-wedlug potrzeb
6.-wskazane
7.-nie wymaga
8.-nie dotyczy
9.- nie spełnia
10.-nie wymaga

tak jak pisalem wyzej do jutra musze oddac to wiec prosze jeszcze raz..

Pozdrawiam
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / odwołanie od komisji orzeczenia o stopniu niepelnosprawnosci (3607 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill