www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Rehabilitacja w domu - Katowice i okolice (2300 - wyświetleń)
- Autor Rehman Dodany 2011-03-23 12:38
Witam serdecznie, jeśli potrzebujesz rehabilitacji po kontuzji, chorobie czy operacji a nie chcesz tracić czasu w kolejkach lub nie masz możliwości dojazdu do gabinetu, cenisz sobie kompleksową i fachową obsługę- to zapraszam do zapoznania się z ofertą!

Program zabiegów dobierany jest indywidualnie dla każdego Pacjenta,wykorzystuję do tego zdobytą wiedzę oraz praktykę(studia magisterskie kierunek fizjoterapia , studium odnowy biologicznej z uzyskaniem tytułu instruktora odnowy biologicznej oraz dodatkowe kursy). W czasie pracy z pacjnetem wykorzystuje przenośne łóżko rehabilitacyjne oraz przyrządy do ćwiczeń i fizykoterapii, które zawsze mam ze sobą, aby zapewnić najwyższą jakość usług. Wizyta w domu to także dbałość o Państwa komfort i dyskrecję. Pracuję z pacjentami na terenie aglomeracji śląskiej.

Więcej informacji również tych dotyczących cennika znajduje się na stronie interenetowej

www.domowarehabilitacja.republika.pl
Nadrzędny Autor dżastaś Dodany 2023-11-30 05:46
Rehabilitacja, czy  fizjoterapia  - to  ważne dziedziny dzięki, który możemy  zadbać  o sprawność pacjenta i poprawić jego  stan zdrowia.   W  tym    kierunku możecie  się zgłosić chociażby do kliniki https://www.reh-dent.pl/  -  ponieważ mają bogate doświadczenie,  wiedzę i są niezawodni  w tym co robią.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Rehabilitacja w domu - Katowice i okolice (2300 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill