www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Biedna Unia (3705 - wyświetleń)
- Autor nikomunieznany Dodany 2011-04-06 21:24
Mam 43 lata i Umiarkowany stopień niepełnosprawności(stara 2-ka) z tytułu z niesprawności narządu ruchu.Przepracowałem 18 lat swojego zycia ww 4 roznych zakładach,nie koniecznie zakłady pracy chronionej.Napisze tylko jednego posta.Znajomi czesto pytaja mnie dlaczego nie pracujesz??.PRZECIEŻ JEST TYLE OFERT.Tyle sie mowi o aktywizacji zawodowej osob niepełnosprawnych w TV.

Całe to wielkie zamieszanie mozna okreslic słowami:

Doradzaja,szkolą i kasiorke z uni biorą.

Dziekuje za uwage.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-04-07 13:59
zgadzam się z tym
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2011-04-07 15:07
Zgadzam się, że 99% głupisz pseudoszkoleń w tym zakresie - rzekomo kierowanych do ON - jest psu na budę (nie obrażając psa).

Ale że zapytam, na tak ogólnie sformułowane... stwierdzenie - czy sądziłeś (albo Ty, Barbaro) że już z samego faktu, iż w telewizji mówi się o aktywizacji ON, ta praca do was po prostu przyjdzie i się stanie...?
Jaki Wy macie na to pomysł i jak go realizujecie? Nie uważacie, że Wasze praktyczne uwagi i podejście mogłoby bardzo wiele zmienić chociażby w dysponowaniu tą ogromną kasą na pseudodoradztwo itd., aby móc je wydawać na faktyczne potrzeby ON, co by ułatwiło im spełnienie się i usamodzielnienie? Takie gadanie w internecie naprawdę sprawy samo nie zalatwi...
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2011-04-07 17:12
bluengel - zgadzam się z Tobą. Jednak przedmówcy też mają rację. Cwaniaczki biorą kasę za projekty, które nie  przynoszą korzyści beneficjentom. Niestety Barbara nic nie może zrobić, bo mieszka w małej miejscowości i nikt z jej zdaniem liczył się nie będzie. Szkolić ją mogą, ale do pracy...? To już inna bajka. W dużych aglomeracjach, takie szkolenia może mają większy sens, jest więcej firm i można coś upolować. Takie projekty miałyby sens, gdyby szkoliły ludzi pod kątem określonego pracodawcy i konkretnych miejsc pracy. Inaczej to jest bez sensu dla On, jedynie ileś tam osób ma zatrudnienie w obsłudze projektu.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-04-07 18:57
chodze do pup podpisywać liste szukam pracy przez internet prase itd ale noc z tego szkoleń pare przeszłam

lryształek a skąd ty masz taką wiedze o mnie hm ?
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2011-04-07 19:19
I ja się zgadzam z nikomunieznany.
Dawniej mówili tak ( odnośnie do rządzących) : Dobrze gada mądrze gada w górę dziada niech sam spada. I to było właśnie do tych co te bzdurne szkolenia pogadanki itp bzdety wymyślali.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-04-08 16:28
:-(
Nadrzędny - Autor chudini0505 Dodany 2011-04-28 09:47
Szukasz dobrej pracy? Polecam stronę: http://ogniwo.net/ Tutaj jest wiele ciekawych ofert :-)
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2011-04-28 11:33
daj spokój z tym spamem.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Biedna Unia (3705 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill