www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Pilnie potrzebny dobry Matematyk:) (1881 - wyświetleń)
- Autor kciuki Dodany 2011-04-09 06:46
Mam pytanie do dobrych Matematyków !czy możliwe jest "ubruttowienie" świadczenia dla potrzeb obliczenia podatku dochodowego w 1992r bez zmiany wskaźników: podstawy wymiaru świadczenia i wysokości świadczenia...proszę o podpowiedź jak mogę udowodnić brak takiej możliwości...dziękuję za pomoc. 
     
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2011-04-09 11:18
Długo się powstrzymywałam (co zapewne zauważyłaś), ale już nie mogę....
Kciuki, naprawdę nie czujesz, jak strasznie jesteś już męcząca ze swoim tematem...? Do tego obawiam się, że prawie nikt nie jest w stanie zrozumieć Twoich rzeczywistych (zakładając ich istnienie) problemów wskaźnikowo-rozliczeniowo-brutto-netto-świadczeniowo-emerytalno-rentowo-wszelkich. Co chwila zakładasz nowe wątki o tym samym, wciagając we wszystko na końcu królowę nauk-matematykę, Bogu ducha winną...

O ile kojarzę (bo nie mam zdrowia tego odgrzebywać w korespondencji na forum), otrzymałaś już jakieś decyzje/wyroki w swojej sprawie. Nie twierdzę, że nie masz szukać dalszych rozwiązań, ale szukaj ich u źródeł i ze zrozumieniem. Przykład z powyżej: najpierw pytasz "czy" a już na końcu tego samego zdania oczekujesz udowodnienia własnej (jedynie, oczywiście, słusznej) tezy.

Zdaje się, że ponosisz jakieś konsekwencje podjętej przez siebie lata temu decyzji, wskutek której masz dziś o parę złotych niższe świadczenie niż miałabyś, gdyby coś tam. Sorry, ale to była jednak Twoja decyzja (nikt zmusić Ciebie nie mógł) i zdaje się, że słabo będzie z odwróceniem tego faktu. Co próbujesz udowodnić???

A pytanie nie ma nic do matematyków, lecz wymga rzetelnej wiedzy (i szerokiej) z zupełnie innej dziedziny na przestrzeni wielu ostatnich lat.
Nadrzędny Autor kciuki Dodany 2011-04-09 21:56
Nic nie mam zamiaru udowadniać, po prostu szukam i pytam wtedy kiedy mogę (tzn od kiedy mam komputer i mogę go używać co prawda ograniczenia ale jednak :-)dzięki wspaniałym lekarzom którzy mi pomogli).Jeśli Cię zamęczam to mi nie odpowiadaj ani nawet nie czytaj moich postów.I o jakich moich decyzjach mówisz?Spotkałaś się kiedyś z osobą bardzo chora po dwukrotnym naświetlaniu myślącą tylko o tym kto wychowa jej dzieci ,gdy przyjdzie jej pożegnać się z tym najlepszym ze światów?Miałabyś wtedy siłę do podejmowania decyzji?Ja jej nie miałam-a gdy podjęłam decyzję w sprawie wcześniejszej emerytury za doradą i obietnicami Urzędnika terenowego ZUS,że pracując będę mogła swą emeryturę przeliczać...teraz zabiera mi się prawo do wcześniejszej emerytury mimo "prawa nabytego"=2art.Konstytucji ...pewnie dlatego żeby zamieść pod dywanik wieloletnie błędy w przeliczeniach mej renty a potem emerytury....ciekawe czy TY byś w takiej sytuacji "nie zamęczała" ...ale jeśli już nie możesz patrzeć na moje posty postaram się juz nic więcej na tym forum nie pisać...pozdrawiam nie życząc moich problemów.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Pilnie potrzebny dobry Matematyk:) (1881 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill