www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Jak stworzyć program aby dostać dotację z UE (2254 - wyświetleń)
- Autor Agata12316 Dodany 2011-04-14 16:34 Zmieniony 2011-04-14 16:39
Witam Wszystkich dziś będąc na rehabilitacji z córeczką dowiedziałam się że stowarzyszenie do którego należymy za jakiś czas przestanie istnieć z powodu braku środków na jego utrzymanie.Do tej pory było funkcjonowało ponieważ otrzymywało pieniądze z PCPR ale PCPR nie ma już pieniędzy żeby na to dawać i zmusi to założycieli do zamknięcia stowarzyszenia.Zadałam pytanie rehabilitantce która rehabilituje moją córeczkę czy UE nie mogłaby w tym pomóc ale dowiedziałam się że trzeba najpierw przedstawić jej opracowany program gdzie każda złotówka musi wyć wykorzystana i udowodniona.Mam więc do Was pytanie jak się robi taki projekt-program.
Chciałam też przeprosić jeśli mój wątek umieszczam w złym miejscu ponieważ nie orientuje się gdzie mogłabym go zamieścić i proszę o wyrozumiał ość bo pisząc inne wątki oberwało mi się za to.
Proszę o pomoc

P.S.Postanowiłam stworzyć drugi taki sam wątek gdyż nie chcę aby osoby które mogłyby mi pomóc stworzyć taki program zmieniły zdanie czytając moją kłótnie z chcącymi zaszkodzić człowiekowi osobami.
Jeśli ktoś naprawdę chce pomóc to zapraszam a tamtym Paniom już nie dam się wplątać w ich dziecinną gierkę.

Jeszcze jedno wyjaśnienie teraz rehabilituję moją dugą córeczkę, jest zdrowa ale ze względu na chorobę pierwszej lekarz i rehabilitantka zaleciła mieć na nią oko i rehabilitować ponieważ to nie zaszkodzi i lepiej dmuchać na zimne.Jeśli ktoś chodzi na rehabilitacje może o to zapytać swojego lekarza lub rehabilitanta czy tak się robi.
Nadrzędny - Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2011-04-15 11:42
Szanowna Pani
Pomoc w sprawie tego typu projektów można uzyskać bądź to w Państwowej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości http://www.parp.gov.pl/index/index/1439
lub w Punktach Informacji Europejskiej http://www.funduszestrukturalne.gov.pl/Informacja/mazowieckie.htm
Nadrzędny Autor Agata12316 Dodany 2011-04-15 12:43
Dziękuję bardzo za odpowiedź.Pozdrawiam.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Jak stworzyć program aby dostać dotację z UE (2254 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill