www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Odszkodowanie po 4 latach od wypadku (1495 - wyświetleń)
- Autor Bruksel Dodany 2011-05-08 09:58
Witam!!!
Jestem synem 45 letniej kobiety, która 4 lata temu w czerwcu pojechała do wujka pomóc zrywać czereśnie. Pech...(czy jak to nazwać) spadła z 2 metrów na korzeń wystający z pod drzewa i złamała kręgosłup tak że jest niewładna od pasa w dół. Ma 1 stopień niepełnosprawności. Utrzymujemy się z zarobków taty. Mama nie była nigdzie ubezpieczona tzn. płaciła składki ale emerytalne a nie rentowe. Jest niepełnosprawnym rolnikiem. Chciałem się zapytać czy mogę się jeszcze ubiegać o odszkodowanie dla mojej mamy. Teraz się dopiero dowiedziałem że o odszkodowanie mogliśmy się ubiegać zaraz po wypadku ale wtedy nikt o tym nie myślał. Teraz gdy pomału się przyzwyczajamy do takiego życia chcielibyśmy się ubiegać o odszkodowanie, ponieważ rehabilitacja jak każdy wie dużo kosztuje.
Proszę o pomoc...
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2011-05-08 19:08
Bruksel a z czego macie ubiegać się o odszkodowanie skoro mama nie była ubezpieczona? Chyba wujka nie podasz do sądu? Poza tym o ile przepisy się nie zmieniły to sprawa była ważna do 3 lat, a jak jest teraz nie wiem.
Inne firmy niż sąd trudniące się tymi sprawami są raczej mało wiarygodne.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Odszkodowanie po 4 latach od wypadku (1495 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill