www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / badania do pracy magisterskiej (2406 - wyświetleń)
- Autor Evelina Dodany 2011-05-09 13:59
Witam serdecznie, mam na imię Ewelina i jestem studentką 5 roku doradztwa zawodowego i personalnego na Uniwersytecie im A. Mickiewicza w Poznaniu. Piszę prace na temat sytuacji osób niepełnosprawnych na polskim rynku pracy oraz dyskryminacji w pracy, stąd moja ogromna prośba o pomoc przy badaniach. Dołączam link do ankiety i bardzo proszę o jej wypełnienie. Pozdrawiam ciepło i z góry dziękuję za pomoc!

http://www.ankietka.pl/ankieta/61504/sytuacja-osob-niepelnosprawnych.html
Nadrzędny - Autor Enigmaaaaaa Dodany 2011-05-19 19:39
Witam wszystkich,

Piszę pracę magisterską na temat systemu i hierarchii wartości osób niepełnosprawnych sensorycznie.
Szukam osób niedowidzących, niewidomych, niesłyszących i niedosłyszących, którzy mogliby wypełnić kwestionariusz ankiety, niezbędny do mojej pracy.
Jeżeli ktoś miałby ochotę mi pomóc, proszę odezwać się na mojego maila: enigmaaaaaa1@wp.pl aby otrzymać kwestionariusz do wypełnienia.
Sama zaliczam się do grona i wypełniłam stworzoną przez siebie ankietę ;-)

Pozdrawiam !

P.s. Zależy mi na czasie.

Beata
Nadrzędny Autor bober Dodany 2011-05-19 20:02
Zapewne ktoś ci to wypełni, ale weź poprawkę na takich niedowidzących z I gr, którzy mają tylko zeza na 1 oko, jeżdżą samochodami itd. Są też tacy, którzy prawie nic nie widzą, do tego siatkówka oka padła- przy czy pracować ani dźwigać nie wolno, a ci ludzie ciężko fizycznie zapieprzają bo mają starą III gr.i najniższą rentę. Niedosłyszący? Facet praktycznie nic nie słyszał, renty nie dostał, tylko do celów zatrudnienia orzeczenie na... kręgosłup! PISZĘ NA TYM FORUM DLATEGO ABY MŁODZI LUDZIE ZANIM WPADNĄ W MANIERĘ ZROZUMIELI CZŁOWIEKA, CHOROBĘ I ZACZĘLI COŚ ZMIENIAĆ, A NIE TYLKO "ZDANE - ZAPOMNIANE". SKORO PRACA NA TEN TEMAT TO KIERUNEK WIADOMY.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2011-05-20 18:13
Wypełniam tylko te ankiety które są wklejane we włąsciwy wątek.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / badania do pracy magisterskiej (2406 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill