www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / renta (9490 - wyświetleń)
- Autor garek Dodany 2011-05-28 19:42
Starałem się o rente,tanłem przed lekarzem orzecznikiem i ten dał mi  niestety  świadczenie rehabilitacyjne na 4 miesiaće  - mam pytanie czy pózniej przed upływem tego drugiego świadczenia rehabilitacyjnego moge ponownie złozyc dokument o rente ?? CZy znowu od nowa muszę zbierać dokumenty ?? Dodatkowo w lipcu idę do szpitala bo choruje na Chorobe Crohna Leśniowskiego.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2011-05-28 20:14
Może odpowiadam nie na temat ale sam przeczytaj: http://www.noni.com.pl/crohna.html
Nadrzędny - Autor godunow Dodany 2011-05-29 09:47
Pod koniec  świadczenia rehabilitacyjnego  wniosek na kontynuację.. Informuje ,że  czas  oczekiwanie na spotkanie z lekarzem orzecznikiem to koło 2 miesięcy..
Nadrzędny - Autor garek Dodany 2011-06-08 13:50
Mi chodzi o rentę !!!

Czy mam ponownie składać nowe dokumenty Rp7 itp Czy tylko wniosek o ponowne przyznanie renty !!
Nadrzędny Autor krak Dodany 2011-06-11 14:09
Czasokres świadczenia rehabilitacyjnego chyba najpierw trzeba wykorzystać. a to jest 12 mcy. Chyba że lekarz prowadzący uzna inaczej bo to On musi wypełnić wniosek na rentę.Nie ty się starasz o rentę. Tutaj musi być korelacja. Może się mylę ale to nie jest dobro na własną potrzebę.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2011-06-08 19:20
Podaję ci inną stronkę i sam poszukaj odpowiedzi. Twoje pytanie nadaje się do specjalisty a tu trudno jednak jest uzyskać takiej informacji. Na tej stronce znajdziesz tylko podstronki otwórz po kolei wszystkie lub wejdź na forum z tą chorą związaną. Można też zadzwonić anonimowo do ZUS i spytać czy taka choroba podlega do starania się o rentę i po świadczeniu rehabilitacyjnym kiedy ponownie skladać o rentę papierki.

aq oto link;       http://elitarni.com.pl/sprawy-socjalne
Nadrzędny Autor czesiam Dodany 2011-09-06 20:27
dopiero po upływie roku kiedy bierzesz świadczenie reh. możesz ubiegać się o rentę z tytułu niezdolności do pracy
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / renta (9490 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill