www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Prośba do Integracji ws.użytkownika biniar (2677 - wyświetleń)
- Autor marci24 Dodany 2011-06-07 09:55 Zmieniony 2011-06-07 09:59
Szanowni Państwo! Wiem, że na forum może wypowiadać się każdy na każdy temat. W dziale pracy ludzie poważnie myślący szukają poważnej pracy. Chciałbym zapytać się kto zdrowy podejmuje pracę dając nieznanym osobom swoje dane takie jak adres zameldowania, pesel czy numer dowodu. Szanowny użytkowniku biniar, każdy wie, że sprzedając kosmetyki mamy niewielki procent od sprzedaży w porównaniu do osoby zlecającej.
Z drugiej strony skąd mamy mieć pewność gdzie ty nas zarejestrujesz.A do integracji mam prośbę o pousuwanie spamu i zbanowanie spamera.
Zapomniałem dodać że to MLM to nawet ci co w to wejdą niech się zapoznają bliżej co to jest to MLM.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2011-06-07 16:58
To Forum jest jak dzika dżungla, każdy może pisać co mu ślina na język przyniesie, ubliżać, wstawiać wątpliwej treści ogłoszenia, a moderator śpi.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2011-06-07 18:37
Moderator nie jest od wyręczania ludzi od myślenia.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2011-06-07 18:41
Kryształek ma rację rogal też ale to nie tak. To nie ma być dzungla zaspamowana.

MARCI24 PRAWDĘ PISZE. TYLKO GŁUPI PODAJE TAKIE DANE. SZKODA, ŻE JESZCZE NIE PIN KART BANKOMATU, KREDYTOWEJ CZY DEBETOWEJ.

Koń by się uśmiał.
Nadrzędny Autor osyan Dodany 2011-06-14 19:54
Nie śpi tylko ma to centralnie w dupie.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Prośba do Integracji ws.użytkownika biniar (2677 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill