www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Orzeczenie o niepełnosprawności (2480 - wyświetleń)
- Autor aga3111 Dodany 2011-06-20 10:50
2 lata temu otrzymałam na córke zasiłek pielęgnacyjny i świadczenie pielęgnacyjne na 2 lata w tym roku otrzymałam tylko zasiłek pielęgnacyjny . Postanowiłam odwołac się od orzeczenia . Otrzymałam wezwanie na komisje i kazano mi dołączyć konsultacje laryngologiczna i tu zaczynaja sie schody w ciągu 2 tyg nie jestem w stanie zrobić badań potrzebnych na wystawienie takiej konsultacji . Jutro mam stawić sie w gorzowie na komisji i nie wiem czy wogóle tam jechać bez wymaganej konsultacji ,dodam że córka jest opóżniona psychomotorycznie i ma opóźniona mowe .Dwa lata temu symbol przyczyny niepełnosprawnosci był-02-P w tym roku -02-P 03-L. Córka miała badania słuchu robione prawie 3 lata temu i wszystko bylo w normie .Może ktoś doradzi czy mam jechać czy nie?
Nadrzędny Autor chrupka79 Dodany 2011-06-20 16:36
Jechać musisz bo jeśli tego nie zrobisz to orzeczenie zostanie takie jakie jest, jeśli  komisja odwoławcza uzna tamto orzeczenie to zawsze możesz odwoływać się do sądu, w tym czasie możesz zrobić te badania. Może również zdarzyć się tak że pomimo braku tej konsultacji komisja przychyli się do twojego odwołania, wiesz czasem jest tak że nawet możesz przynieść tonę papierów a i tak nikt na nie spojrzy. Pamiętaj jedź koniecznie jeśli tego nie zrobisz to pomyślą że nie chcesz walczyć i później nie będziesz mogła się odwołać tylko będziesz zmuszona czekać aż upłynie termin orzeczenia.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2011-06-20 19:02
Musowo jechać.
Nadrzędny Autor aga3111 Dodany 2011-06-21 12:11
Dziekuje za pomoc, dowiedziałam sie że moge zawiesić postepowanie i właśnie tak zrobiłam ,napisałam do nich pismo . Jak porobie potrzebne badania to napisze pismo o odwieszenie i o wyznaczenie terminu komisji
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Orzeczenie o niepełnosprawności (2480 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill