www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Prośba o test (1353 - wyświetleń)
Autor apache Dodany 2011-07-01 14:08
Prośba o test
Witam,

Chciałbym Was prosić o test aplikacji podobnej do Facebook'a, Aplikacja została stworzona, aby uzmysłowić pracodawcom że mimo faktu iż ktoś nie skończył studiów (z powodów zdrowotnych) nie należy traktować tej osoby jako osoby która nic nie wie a temat swojej przyszłej pracy i dawać mu najniższą krajową, lub w ogóle nie przechodzi przez proces rekrutacji gdyż jego podanie jest odrzucane na samym początku.

Aplikacja znajduje się pod adresem:
http://apacheproject.pl/facebook/

Należy zarejestrować nowe konto, a później klikać co popadnie, aby sprawdzić działanie każdej funkcjonalności.
UWAGA: Listy e-mail nie są wysyłane z powodu iż nie chcę aby mój hosting od razu został zawieszony. Cała treść listów e-mail jest wyświetlana na stronie w niebieskiej ramce.

Aplikacja może będzie dla mnie przepustką do lepszej pracy, albo może będę mógł stworzyć coś w rodzaju Facebooka dla niepełnosprawnych w Polsce.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Prośba o test (1353 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill