www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Adopcja niepełnosprawnego krewniaka - pytanie (3507 - wyświetleń)
Autor mstaniul Dodany 2011-07-12 10:28
Witam serdecznie,

Nazywam się Michał Staniul. Jestem reporterem. Pracuję nad tekstem o rodzinach, które postanowiły zaopiekować się swoimi niepełnosprawnymi intelektualnie krewniakami po śmierci ich rodziców/opiekunów. Poszukuję ludzi, którzy zdecydowali się na podjęcie takiej odpowiedzialności, ale i tych, którzy - postawieni przed takim wyborem - uznali, że to ponad ich siły. Nie mam zamiaru oceniać, chcę jedynie pokazać historie i dylematy, które zdarzają się znacznie częściej, niż wynikałoby z medialnych przekazów. A są to ważne historie; trzeba je opowiedzieć, chociażby dla ludzi, którzy w przyszłości będą musieli dokonać podobnego wyboru. Gwarantuję pewną anonimowość, jeśli takie będzie życzenie. Mieszkam w Poznaniu, lecz mogę dotrzeć właściwie wszędzie.

Gdyby znali Państwo ludzi - lub sami byli - w takiej sytuacji, bardzo proszę o kontakt: mstaniul@gmail.com, tel: 665 142 178, gg: 2960802.

Pozdrawiam serdecznie,
Michał Staniul
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Adopcja niepełnosprawnego krewniaka - pytanie (3507 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill