www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / osoba niepeln. na samodzielnym gospodarstwie-MGOPS (1630 - wyświetleń)
Autor flowerpower Dodany 2011-07-18 07:41
witam, mam pewien problem.

W tym roku skoncze 19 lat, od 4 jestem na wozku(wypadek w wyniku ktorego mam czterokonczynowe porazenie i znaczny stopien niepelnosprawnosci), mieszkam tylko z mama, czy mogabym sie ubiegac o uslugi opiekuncze bedac na samodzielnym gospodarstwie?? (mama pracuje wiec potrzebuje troche pomocy pod jej nieobecnosc). Mam rente socjalną, zasilek pielegnacyjny, dokladalabym sie do czynszu i roznych oplat. Chodzi o MIEJSKO GMINNY OSRODEK POMOCY SPOLECZNEJ

CZY PRACOWNIK SOCJALNY MOZE NIE UZNAC TEGO ZE JESTEM NA SWOIM GOSPODARSTWIE BO NP, JESTEM NIEPELNOSPRAWNA ALBO ZE POTRZEBUJE POMOCY?

kiedys jak zapytalam takiego pracownika co bym musiala zrobic aby moc byc na swoim gospodarstwie powiedzial ze musialabym miec odzielne liczniki itp. (wiem ze w moim miescie osoby sa na takich gospodarstwach i nie musieli spelniac jakis horendalnych wymagan)

bede wdzieczna na wszelkie informacje
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / osoba niepeln. na samodzielnym gospodarstwie-MGOPS (1630 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill