www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Szyny podjazdowe (9540 - wyświetleń)
- Autor Cherry Dodany 2011-07-22 23:46 Zmieniony 2011-07-22 23:48
Czy korzystacie z szyn podjazdowych?

Jeśli tak, to jakich? Czy w Waszych szynach występuje problem "uginania"?
Nadrzędny - Autor Joaśka Dodany 2011-12-08 15:28
Cześć, mam pytanie związane z tymi szynami, uginają się? Pod jakim ciężarem, czy jesteś tęgi? czy chodzi o wadę związaną z materiału jakiego zostały wykonane?.  
Nadrzędny Autor Pablopk Dodany 2012-02-13 12:23
Ja sporadycznie korzystam. Mam szyny 2 mb Vermeirem. Nie uginają się. Moja waga to ponad 100kg. Szyny są z aluminium. Może to zależy od długości - wiadomo jak długie to i się mogą wyginać ale jakoś nieznacznie. W pracy używałem też innych szyn i też się dobrze sprawują. Szyny podjazdowe robi kilka firm np. http://www.ortcare.pl/pages/serwis-wozkow-inwalidzkich.html oraz ww. Skoro Twoje się uginają to pewnie też niebawem będzie problem z ich składaniem.
Nadrzędny - Autor rara Dodany 2012-02-24 08:19
Witam
Mam takie szyny jestem zadowolona nie uginają się z tym że ja nie jestem zbyt ciężka
Nadrzędny - Autor Joaśka Dodany 2012-02-24 20:37
Witam, chodzi tu o wagę 120 kg
Nadrzędny - Autor piotr751 Dodany 2012-06-26 03:17
witam
Mozna gdzies kupic takie szyny ponizej 600-700 zl ?
Moze ktos juz niepotrzebuje i chcialby odsprzedac ?
Nadrzędny Autor Joaśka Dodany 2012-06-30 18:18
Witam, dzięki za porady. Starałam się o szyny, schodołaz, platformę, i na końcu poradzono żeby składać wniosek do PFRON-U na krzesełko przyschodowe. Miałam już sponsora z firmy, na dofinansowanie różnicy. Na wizji pani stwierdziła: za szerokie będzie krzesełko. No i mama zaczęła ostro ćwiczyć ból w kolanach aby wytrzymać w zejściu ze schodów na nich. wykombinowałyśmy poduszki na gąbkach. ZESZŁA już 2 razy. Nie ma to jak pomoc społeczna.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Szyny podjazdowe (9540 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill