www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / praca !! praca!! (2851 - wyświetleń)
- Autor zbigi1959 Dodany 2011-07-25 18:34
WITAM WSZYSTKICH JESTEM MIESZKANCEM MALEGO MIASTA W WIELKOPOLSCE CHCIALBYM OTWORZYC FIRME DLA OSOB NIEPELNOSPRAWNYCH ALE NIE MAM POMYSLU .ROZMAWIALEM Z WIELOMA LUDZMI I NIKT NIE CHCE LUB NIE MOZE POMOC .NAJPROSCIEJ W SWIECIE MOWIA MI ZE TO FAJNY POMYSL ALE NIKT -URZAD PRACY ,DZIAL INTEGRACJI EUROPEJSKIEJ W POZNANIU .AGENCJA  ARIMR  MAM WLASNY LOKAL NA WSI NIE MOGAMI POMOC DLATEGO PISZE NA FORUM MOZE KTOS MA POMYSL NA FIRME .JESTEM DOROSLYM CZLOWIEKIM PROWADZILE ZAWSZE WLASNA FIRME I PRACOWNICY ZAWSZE BYLI ZADOWOLENI MAM ROWNIEZ CZESC SRODKOW I LOKAL NA WSI SPELNIAJACY PO MALYCH PRZEROBKACH WSZYSTKIE WYMOGI .JESTEM OSOBA ASERTYWNA I BEZ UPRZEDZEN PROSZE O JAKAS POMOC TO MOZNA ZORGANIZOWAC FIRME TYLKO NA UCZCIWYCH ZASADACH POZDRAWIAM ZBYSZEK
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2011-07-25 19:14
Pomysł to najcenniejsza część biznesplanu
Nadrzędny - Autor zbigi1959 Dodany 2011-07-25 21:15
witam wiem ze to jest lwia czesc interesow 32 lata mam dzialalonosci rozne ,krawiectwo .import ,elektronika ale mysle ze wiecie lepiej co mozna robic /nie chce nikogo urazic /ale moje pomysly troche odbiegaja /jestem sprawny-bez urazy/ mam brak doswiadczenia w prowadzeniu firmy z niepelnosprawnymi mysle ze mozna pomoc sobie wspolnie
Nadrzędny - Autor dziadek007 Dodany 2011-07-27 08:29
Witaj,a może Byś precyzyjniej określił czego Oczekujesz od niepełnosprawnych.
Piszesz, iż Posiadasz doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej.
Dzisiaj liczy się pomysł, a czy jeszcze wypali to już inna para kaloszy, pozdrawiam.
Nadrzędny Autor zbigi1959 Dodany 2011-08-03 19:30
mam  srodki  lokal szukam pomyslu realnego napisalem ze nie wiem co mozna robic dla mnie niepelnosprawny to myslacy normalny czlowiek ja oferuje uczciwy podzial i nie wiem jaka firma, przeciez nie rozmawiam o zakladzie pracy chronionej  typu betoniarnia ale cos chcialem zrobic odzew jest zerowy wiec bede robil swoje pozdrawiam zbyszek
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / praca !! praca!! (2851 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill