www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / podjazd w bloku (4892 - wyświetleń)
- Autor musi Dodany 2011-07-31 13:17
Witam! Postanowiłam napisać na tym forum, ponieważ od jakiegoś czasu szukam firm, które podjęłyby się zbudowania podjazdu w bloku. Od kilku lat starałam się o pozwolenie, gdy w końcu je uzyskałam pojawił się problem kto wykona ten projekt itd. Czy ktoś ma jakieś numery, adresy do firm które się tym zajmują?Byłabym wdzięczna za jakąkolwiek pomoc. Pozdrawiam ;-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2011-07-31 14:34
Musisz poszukać firm w miejscu zamieszkania. Może Sp-nia w której jesteś lokatorem pomoże rozwiązać problem. Warto popytać, a skorzystać nie musisz. Takie budy wykonują firmy budowlane, na pewno na Twoim terenie jest ich wiele. Warto też zajrzeć do sklepów z materiałami budowlanymi, tam też kręcą się fachowcy, a sprzedawcy często znają adresy (ja tak pozyskuję fachowców). Powodzenia :-)
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2011-08-01 09:34
W zasadzie podjazd i plan powinna móc wykonać każda poważna Firma Budowlana. Od strony technicznej pomocne mogą być nasze poradniki:
http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/79725
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / podjazd w bloku (4892 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill