www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / renta socjalna a praca (2466 - wyświetleń)
- Autor kubasta Dodany 2007-02-02 17:09
Witam mam na imie Jakub i jestem osoba niepełnosprawną w stopniu umiarkowanym dawna 2 grupa pobieram rente socjalną z zusu i zasiłek pielęgnacyjny z mopsu i mam pytanie ile może zarobić osoba niepełnosprawna na umowe zlecenie a ile na umowe o dzieło nie będąca nigdzie zatrudniona bo dzwoniłem do zusu i powiedziano mi tam że na umowe zlecenie moge zarobic około 740 brutto a na umowe o dzieło nie ma ograniczenia więc przy takiej umowie o dzieło moge zarobic nawet i 3000 tys zł i w zwązku z tym mam pytanie a mianaowicie czy jest to prawda tak jak mi powedziano w zusie że na umowe o dzieło moge tyle zarobić ? z góry dziękuje za odpowiedź .
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2007-02-03 12:41
Nie dam się o to do sądu pociągnąć, ale potwierdzam. Na umowę o dzieło możesz zarobić ile ci się uda - limit nie ma znaczenia pod warunkiem, że osoba zlecająca ci umowę o dzieło nie jest przy okazji twoim normalnym pracodawcą.
Nadrzędny Autor mysz-72 Dodany 2007-02-11 21:55
Witam jestem matką niepełnosprawnego dziecka 7letniego z mpd pobieram zasiłek stały i pielęgnacyjny i rodzinny jaką mam możliwość podjęcia pracy na umowe zlecenie lub o dzieło chodzi mi o to czy nie straciłabym praw do zasiłków pracując dodatkowo np.prowadząc zajęcia dla dzieci w domu kultury w którym uprzednio pracowałam i jaka byłaby możliwa stawka wynagrodzenia na w/w umowach?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / renta socjalna a praca (2466 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill