www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Dofinansowanie z PFRON do pensji osoby ze ZNACZNYM stponiem (1907 - wyświetleń)
- Autor viki83 Dodany 2011-08-29 13:17
Witam mam pytanie związane z dofinansowaniem do wynagrodzenia z PFRON.
Jestem na dobrej drodze aby podjąć pracę w ZPCHR, posiadam znaczny stopień niepełnosprawności i chciałabym pracować na cały etat.
Jaką miesięczną  kwotę może dostać mój pracodawca za zatrudnienie mnie i jeszcze jedno jeśli np. jest to kwota 2.000 zł to czy pracodawca może ustalić mi wynagrodzenie najniższą krajową czy musi mi przybliżyć wynagrodzenie do tej kwoty otrzymanej z dofinansowania PFRON??? bardzo proszę o odpowiedź
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2011-08-31 09:27
Pracodawca, który ma status Zakładu Pracy Chronionej może otrzymać dofinansowanie do wynagrodzenia zatrudnionej tam osoby niepełnosprawnej w maksymalnej wysokości 2041,60 zł. Jednak zasada ogólna jest taka, że maksymalna wysokość dofinansowania nie może przekroczyć 75% kosztów płacy osoby niepełnosprawnej. Tak więc jeśli koszty Pani płacy będa wynosiły 2000 zł, wówczas pracodawca maksymalnie będzie mógł otrzymać 1500 zł.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Dofinansowanie z PFRON do pensji osoby ze ZNACZNYM stponiem (1907 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill