www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Praca - nieletnia osoba niepełnosprawna. (2003 - wyświetleń)
- Autor Niks Dodany 2011-09-01 15:35
Rozglądam się za jakimkolwiek sposobem zarobienia pieniędzy. Szukam wszelkich sugestii, propozycji, wskazówek.
Moja niepełnosprawność ogranicza mnie bardzo znacznie, niestety ciało zdolne do pracy nie jest, więc możliwości zamykają się w pracy czysto umysłowej. A do tego jestem nieletnia, dopiero w listopadzie będę miała 17 lat. Uczęszczam do liceum, więc ewentualna praca musiałaby być "po godzinach", jako coś dodatkowego.
Wszystko co przychodzi mi do głowy albo wymaga pełnoletności, albo sprawności ruchowej [a zazwyczaj to tego i tego].
Czy ktokolwiek jest w stanie coś mi zaproponować? Będę bardzo wdzięczna.
Zależy mi chociaż na małym drogowskazie typu 'szukaj tu i tu', bo oczywiście - Internet jest wypełniony różnymi informacjami, ale w jego gąszczu idzie się zgubić i koniec końców czasem ciężko natrafić na swój cel.
Proszę o pomoc.
Nadrzędny Autor wseiii_poznan Dodany 2011-09-15 12:36
Szanowni Państwo
„Firma bez barier – osoba niepełnosprawna Twoim pracownikiem”, to hasło konferencji organizowanej przez Wyższą Szkołę Edukacji Integracyjnej i Interkulturowej w Poznaniu w ramach projektu „Pomóż sam sobie – promocja zatrudniania osób niepełnosprawnych”. Jest ona kierowana do pracodawców oraz wszystkich zainteresowanych tematem zatrudniania osób niepełnosprawnych. Głównym celem konferencji jest przełamanie obaw pracodawców przed zatrudnianiem osób niepełnosprawnych, a także ułatwianie komunikacji między tymi dwoma grupami. Chcemy pokazać, że można zatrudniać osoby niepełnosprawne na zasadach preferencyjnych także na otwartym rynku pracy i jest to bardzo dobra praktyka biznesowa. Konferencja odbędzie się 7 października 2011 roku w Hotel "Polonez" w Poznaniu. Udział w konferencji jest bezpłatny! Pozwól pomóc sobie, aby móc pomóc innym. Więcej informacji pod adresem internetowym http://www.pomozsamsobie.pl/konferencja.html Zapraszamy!
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Praca - nieletnia osoba niepełnosprawna. (2003 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill