www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / nie daje sobie rady z agresją syna.POMOCY (3829 - wyświetleń)
- Autor kingulla Dodany 2011-09-08 18:17
prosze o jakies namiary na dobrego terapeute,psychologa który ma doswiadczenie z agresywnymi zachowaniami dzieci upośledzonych z Krakowa. Moj syn ma 16 lat i jest w trudnym wieku dojrzewania ale nie wiem juz jak postepowac w momentach gdy staje sie agresywny-startuje do bicia,ciagnie za wlosy i demoluje. Ma duzo sily i jest wiekszy odemnie.Jak byl mniejszy to lepiej dawalam sobie rade. Prosze o jakas rade i pomoc bo jestem wykonczona psychicznie i fizycznie. Kinga z Krakowa
Nadrzędny Autor ania_sb Dodany 2011-09-09 06:33
Myśle że skoro jest dzieckiem z upośledzeniem to leczyłaś go od małego,zatem i psychiatry.Mój miał włączony lek od 6roku do dziś i całe lata trwa rehabilitacja w tym wyciszająca.Możesz poszukać lekarza ale też możesz z korzystać z porad Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Krakowie oni też pokierują.Powodzenia
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / nie daje sobie rady z agresją syna.POMOCY (3829 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill